منو

آخرین اطلاعات از گوشی‌های جدید گوگل

به گزارش ای ماسیس :

شرکت گوگل تا چند ساعت دیگر دو گوشی Pixel و Pixel XL را معرفی خواهد کرد. کلی اطلاعات مختلف از این گوشی‌ها منتشر شده بود و تقریبا با آن‌ها آشنایی داشتیم. در این بین یکسری اطلاعات دیگر هم از اپراتورهای موبایل منتشر شده.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت گوگل تا چند ساعت دیگر دو گوشی Pixel و Pixel XL را معرفی خواهد کرد. کلی اطلاعات مختلف از این گوشی‌ها منتشر شده بود و تقریبا با آن‌ها آشنایی داشتیم. در این بین یکسری اطلاعات دیگر هم از اپراتورهای موبایل منتشر شده.

آخرین اطلاعات از گوشی‌های Pixel و Pixel XL لو رفتند

در این اطلاعات گفته شده که گوشی‌‌های جدید گوگل در رنگ‌های سفید، مشکی و آبی در مدل‌هایی با ۳۲ و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی راهی بازار می‌شوند.

در این اطلاعات که از اپراتور Verizon آمریکا منتشر شد گفته شده که گوشی‌های تازه وارد شرکت گوگل از ویژگی جدیدی با نام Google Magic بهره می‌برند که هنوز چیزی از آن مشخص نشده است. البته به نظر می‌رسد که این قابلیت نسخه‌ی جدید «دستیار گوگل» (Google Assistant) باشد. به احتمال زیاد گوگل تا چند ساعت دیگر درباره‌ی این موضوع اطلاعات بیشتری منتشر خواهد کرد.

آخرین اطلاعات از گوشی‌های Pixel و Pixel XL لو رفتند

البته اطلاعاتی که در سایت Verizon قرار گرفته بود، سریعا حذف شده؛ اما در توضیحات آن‌ها گفته شده بود که گوشی‌های جدید گوگل برای تولید محتوا بسیار مناسب هستند و از نظر امنیت در سطح بالایی قرار دارند.

باید ببینیم که گوشی‌های Pixel و Pixel XL در کنار پیشرفت سخت افزاری، چه ویژگی‌های نرم‌افزاری دیگری را پیش روی کاربران قرار می‌دهند.

آخرین اطلاعات از گوشی‌های Pixel و Pixel XL لو رفتندلینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها