منو

آموزش دیجیتال نوآورانه دانش اموزان با تخته سفید تعاملی سامسونگ

از آنجایی که امروزه، بحث توسعه روش‌های جدید آموزشی بر استفاده از فناوری‌های جدید متمرکز شده است، سامسونگ با ارائه راه‌حل‌های آموزشی، امکان تجربه یادگیری و آموزش دیجیتال را برای دانش‌آموزان و معلمان پدید آورده است ،روشی که در آن تخته سیاه مدرسعه و کچ هایی که با ان روی تخته سیاه نوشته میشد و در عصر حاضر دیگر خبری از تخته وایت برد و ماژیک دگر نخواهد بود….

مدیریت کلاس درس با شیوه تعاملی یادگیری
تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که یادگیری دانش آموزان با شیوه تعاملی، نتایج بهتری خواهد داشت. نتیجه تحقیق آی‌دی‌سی (IDC) نشان می‌دهد استفاده از راه‌های تلفیقی آموزشی باعث ارتباط بیشتر دانش‌آموزان و کلاس درس می‌شود.انواع دستگاه‌های هوشمند و نرم‌افزارها نه‌تنها آموزش را برای دانش‌آموزان تسهیل کرده‌اند که باعث مشارکت بیشتر آن‌ها در فعالیت‌های آموزشی نیز شده‌اند. از طرفی، معلمان هم به کمک دستگاه‌های هوشمند و نرم‌افزارهای مرتبط، کلاس درس را به‌خوبی کنترل خواهند کرد و منابع آموزشی خود را راحت‌تر و بهتر در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند.
به‌کارگیری ابزاری مانند صفحه نمایش برای نمایش و تشریح محتوای آموزشی برای همه دانش‌آموزان و همچنین برگزاری امتحان‌ها به‌صورت دیجیتال، منجر به تعامل بیشتر دانش‌آموزان با کلاس درس و درنتیجه افزایش بهره‌وری و علاقه‌مندی آن‌ها به درس خواهد شد.امروزه، بیشتر معلمان با اجتناب از روش‌های سنتی آموزشی یک طرفه، به دنبال روش‌های آموزشی تعاملی‌ با دانش‌آموزان هستند. امکان همکاری و تعامل با دیگر معلمان، غلبه بر مشکلات رایج روش‌های سنتی آموزشی، همچنین استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی در عرصه آموزش از جمله اهداف سامسونگ در ارائه راه‌حل‌های آموزشی است.
راه حل‌های آموزشی سامسونگ همچنین به تغییر فضای فیزیکی کلاس درس نیز کمک می‌کند. معلمان می‌توانند هر محتوایی را روی تخته سفید تعاملی IWB (Interactive White Board) نمایش دهند؛ به این ترتیب، تجربه آموزشی جذابی برای دانش‌آموزان فراهم خواهد شد. علاوه بر این در فضای فیزیکی کلاس درس دستگاه‌های دیجیتال سامسونگ می‌توانند به آسانی و بدون نیاز به سیم اتصال به یکدیگر متصل ‌شوند.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها