منو

آیااندروید ۷ برای الجی جی ۳ عرضه خواهد شد؟

به گزارش ای ماسیس :

بحث ارائه و یا عدم ارائه بروزرسانی در دنیای اندروید تبدیل به یکی از معمولی‌ترین خبر‌هایی هست که خواهید خواند. عملا تکلیف شما به صورت بسیار واضح روشن نیست چرا که هر ماه ممکن است بروزرسانی به آخرین نسخه اندروید منتشر شود.

وب سایت ترنجی – صدرا مخملی: بحث ارائه و یا عدم ارائه بروزرسانی در دنیای اندروید تبدیل به یکی از معمولی‌ترین خبر‌هایی هست که خواهید خواند. عملا تکلیف شما به صورت بسیار واضح روشن نیست چرا که هر ماه ممکن است بروزرسانی به آخرین نسخه اندروید منتشر شود.
آیا اندروید ۷ برای الجی جی ۳ عرضه خواهد شد؟ احتمالش ضعیف است!
الجی در طی سال های اخیر پیشرفت‌های خوبی داشته است و الجی جی ۳ را می‌توان نقطه شروع این رقابت داغ دانست. بر اساس تصویر منتشر شده به نظر می‌رسد این شرکت در حال تست اندروید ۷ بر روی الجی جی ۵ است. در ادامه همراه باشید.

الجی جی ۴ و الجی جی ۵ در هر صورت اندروید ۷ را دریافت خواهند کرد. البته باز هم اشاره کنیم که دنیای اندروید، دنیای عرضه آپدیت به صورت منطقه ای است پس امکان دارد برای بعضی از دوستان دیر یا زود شود. در هر صورت بر اساس قاعده‌ای که در دنیای اندروید ثابت شده است، دستگاهی پس از دو سال آپدیت اساسی دریافت نمی‌کند اما تصویر زیر صجبتی برعکس را بیان می‌کند.

آیا اندروید ۷ برای الجی جی ۳ عرضه خواهد شد؟ احتمالش ضعیف است!

با توجه به تست گیک‌بنچ و امتیاز کسب شده توسط الجی جی ۳ که توانسته از از نظر پردازش تک‌هسته‌ای به ۹۲۹ و چند هسته‌ای به ۲۹۷۷ برسد، امکان عرضه بعید نیست ولی به نظر می‌رسد پردازنده quad-core 2.46GHz Snapdragon 801 در سال ۲۰۱۴ نمی‌تواند به خوبی در سال جاری خودی نشان دهد و توانایی پردازش کامل این نسخه از اندروید را ندارد. نه این که نمی‌تواند بلکه بگوییم به خوبی نمی‌تواند، بهتر خواهد بود.

باید صبر کنیم و ببینیم به صورت رسمی عرضه خواهد شد یا خیر که در غیر این صورت شاید با کمک از کاستوم رام‌ها بتواند طعم اندروید ۷ را بر روی الجی جی ۳ چشید! نظر شما چیست؟لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها