منو

آیا BMW سری ۸ دوباره احیا می شود؟

به گزارش ای ماسیس :

سری ۸ جزو یکی از به‌یاد‌ماندنی ترین ساخته‌های BMW است؛ سری که تا‌به حال تنها یک نسل از آن معرفی شد. اما به‌نظر می‌رسد که که این اسطوره قصد بازگشت به میدان رقابت را دارد.

مجله دیجی کالا – خشایار شاهسون: سری ۸ جزو یکی از به‌یاد‌ماندنی ترین ساخته‌های BMW است. خودروی اسپرت کوپه‌ای که دارای قلب تپنده ۱۲ سیلندر و طراحی دلنشینی نسبت به سایر خودروهای چراغ مخفی هم‌دوره خود بود. سری که تا‌به حال تنها یک نسل از آن معرفی شد. اما به‌نظر می‌رسد که که این اسطوره قصد بازگشت به میدان رقابت را دارد.

گمانه زنی‌ها درباره‌ی بازگشت دوباره BMW سری ۸

اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر ثبت اطلاعات این سری از طرف BMW خبر می‌دهد که با کنارهم قرار دادن عکس‌های جاسوسی به دست آمده از نمونه تولیدی‌، احتمال بازگشت این پرچم دار به میدان رقابتی را زیاد می‌کند.

گمانه زنی‌ها درباره‌ی بازگشت دوباره BMW سری ۸

به‌نظر می‌رسد این خودرو، به کانسپت معرفی شده ۲۰۱۳ به نام گرن لوسو شباهت‌های زیادی دارد؛ به‌همین‌دلیل طراح احتمالی این خودرو پینین‌فارینا است. پینین‌فارینا یکی از موفق‌ترین شرکت‌های طراحی خودرو در سطح جهان است که مسئولیت طراحی بسیاری از مدل‌های فراری، مازراتی و فیات را تا به ‌حال برعهده داشته است.

گمانه زنی‌ها درباره‌ی بازگشت دوباره BMW سری ۸

سری۸ می‌تواند خودرویی حد فاصل کلاس سری ۶ و امکانات رفاهی سری ۷ باشد که با بازگشت خود, به رقیب سرسختی برای اس کلاس کوپه مرسدس بنز تبدیل شود.لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها