منو

اتومویی که به جای گرما با سرما به مو حالت می دهد!

اتومویی که به جای گرما با سرما به مو حالت می دهد!

همه ما از خطرات استفاده بیش از حد از اتومو مطلعیم، آیا راهی هست که بدون صدمه زدن به مو توسط گرما به آن حالت داد؟
یک آرایشگر نیوزیلندی ابزاری به این منظور طراحی کرده،


David Roe می گوید که گرما بخش اعظمی از برنامه روزانه رسیدگی به موهاست چه در سالن آرایش و چه در خانه و در حالی که خیلی در شکل دادن به مو موثر است باعث خشکی و شکنندگی آن شده و مضر است.
محصولات زیادی برای حفاظت از مو در برابر این گرما وجود دارد از جمله اسپری ها،سرم ها و …، وی تصمیم گرفته که محصولی طراحی کند تا دیگر نیازی به استفاده از این حفاظت کننده ها نباشد.
Roe اشاره می کند که پس از تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که سرما می تواند اثر کارآمدی روی مو و کراتین داشته باشد و دریافتیم دمای زیر صفر جایی است که معجزه اتفاق می افتد.به همراه تیمی از دانشمندان، وی اتومویی را توسعه داد که به جای گرما از سرما برای صاف کردن موها استفاده می کند.
اما طرز کار این محصول چگونه است؟
Roe می گوید ما دریافتیم که اگر کراتین مو را به دمای زیر صفر برسانیم فیبر مو تغییر میکند و در لایه ای مرطوب محافظت می شود که این باعث بهتر شدن توانمندی و قابلیت ارتجاعی مو میگردد و به نرم تر و سالم تر شدن آن نیز کمک می کند.

Inverse Hair Conditioning System از انرژی الکتریکی تغذیه نمی کند کافیست در فریزر نگهداری شود و می توان برای انواع موهای مرطوب و خشک از آن استفاده کرد.
نکته جالب این است که سرما نه تنها باعث شکل پذیری و مقاومت مو میگردد همچنین به مرور زمان باعث بهبود رنگ موها و سلامتشان می گردد. در وب سایت اصلی این محصول اشاره شده که بر خلاف اتوموهای گرمایی و آهن داغ هر چه بیشتر از این اتو استفاده کنید سلامتی موهایتان بیشتر می شود.

اتو مویی که با سرما کار میکند

اتو مویی که با سرما کار میکند

وبسایت سازنده: http://www.inversehair.com

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها