منو

اشاره سامسونگ به “گلکسی بعدی” خود در تیزر واقعیت مجازی

اشاره سامسونگ به “گلکسی بعدی” خود در تیزر واقعیت مجازی

اختصاصی ای ماسیس: سامسونگ اعلام کرده که گل سرسبد تلفن هوشمند خود را تا ۲۱ فوریه (اوایل اسفند) در کنگره موبایل دنیا واقع در بارسلونا رونمایی خواهد کرد. سامسونگ طی حرکتی که در جهت افزایش قدرت پیش بینی واکنش ها نسبت به دستگاه جدید خود طراحی کرده بود اما فقط از هیجانات کاست، اعلام کرد که از “#TheNextGalaxy” در مرکز کنوانسیون بین المللی بارسلونا در ساعت ۶ عصر ۱ فوریه  رونمایی می شود.


افشاگر این فناوری، ایوان بلاس، پیش از این تصاویری را از تلفن های جدید سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge در توییتر خود گذاشته بود که مشخصاتشان و ظاهرشان شبیه نسل قبلی احساس می شد. در مقاله ای در سایت VentureBeat، او اعلام گفت که شکاف های کارت میکرو اس دی ای تلفن های جدید، ضد آب و گرد و خاک است، وضوح صفحه نمایش این تلفن Quad HD است و باتری های بزرگتر (اما غیر قابل جابجایی) دارند.
سامسونگ در رویداد رونمایی خود در نمایش ویدیویی به این اشاره داشت که واقعیت مجازی دوباره مورد توجه این شرکت در سال ۲۰۱۷ خواهد بود. هدست های واقعیت مجازی Gear فعلی، به دلیل استفاده از تلفن های گلکسی برای نمایش و قدرت پردازش، مرورگران را به واکنش خوبی نسبت به آن واداشت و در نتیجه آن، تجربه مطلوبی برای کسر هزینه Oculus Rift و HTC Vive اتفاق افتاد. اگر هدست جدیدی رونمایی شود، انتظار می رود با دستگاه های جدید کار کند و شاید سطوح بالاتری از تشخیص موقعیت سر (head tracking) و عملکرد را ارایه دهند.
همچنین با قضاوت این تیزر ویدیویی، این امکان وجود دارد که سامسونگ از طریق هدست های واقعیت مجازی Gear، کنفرانس مطبوعاتی ترتیب دهد تا ویدیویی زنده ۳۶۰ درجه ای را به نمایش بگذارد.

با این حال آنچه که از گلکسی S7 ناشناخته باقی مانده، نرم افزار و محتویات آن و عنوان نکردن این نکته است که این تلفن چطور چشم انداز مالی سامسونگ را پس از یک سالِ کم فروش تلفن های هوشمند و سود کلی پایین، بهبود خواهد بخشید.
سایت emasis در کنگره موبایل دنیا (MWC) حضور دارد و تمام خبرهای سامسونگ را هر چه سریع تر اعلام می کند. خبرهای دیگری نیز از ال جی، اچ تی سی و همچنین حرف های مهم مدیر عامل فیس بوک، مارک زوکربرگ، در راه است.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, ویدئو, ویژه

دیدگاه ها