منو

اطلاعاتی جدید از گوشی LG G6

به گزارش ای ماسیس :

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف رسانه‌‌های کشور کره‌ی جنوبی، پرچم‌دار جدید شرکت ال‌جی که به احتمال زیاد G6 نام خواهد داشت،‌ با صفحه نمایش OLED خمیده راهی بازار می‌شود.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: براساس اطلاعات منتشر شده از طرف رسانه‌‌های کشور کره‌ی جنوبی، پرچم‌دار جدید شرکت ال‌جی که به احتمال زیاد G6 نام خواهد داشت،‌ با صفحه نمایش OLED خمیده راهی بازار می‌شود. حتی مشخص شده که ال‌جی روند تولید چنین صفحه‌های نمایشی را هم شروع کرده است.

گوشی LG G6 با صفحه نمایش خمیده ساخته می‌شود
در بخش دیگری از شایعات گفته شده که LG G6 بدنه‌ی تمام فلزی نخواهد داشت و به جای آن از شیشه به عنوان پوشش گوشی استفاده شده است. به همین دلیل باید با محصولی بسیار شبیه به گلکسی S7 روبه‌رو باشیم. همچنین به نظر می‌رسد که ال‌جی در طراحی G6 تغییرات زیادی ایجاد کرده و کاربران با ظاهر جدید گوشی‌های این شرکت مواجه خواهند شد.

سایر خبرها به این موضوع اشاره می‌کنند که گوشی G6 یک مدل با صفحه نمایش LCD مسطح هم دارد تا بتواند تعداد زیادی از مردم را به خرید محصول جدیدش تشویق کند.

به نظر می‌رسد که از سال آینده بیشتر گوشی‌های دنیا با صفحه‌های نمایش OLED راهی بازار می‌شوند. اپل قصد دارد آیفون ۸ را با صفحه‌های نمایش تولید سامسونگ راهی بازار کند و ال‌جی هم گوشی جدید خودش را با نمایشگرهای OLED عرضه می‌کند. سامسونگ هم که سال‌هاست از این تکنولوژی در تلفن‌های همراه هوشمند خودش استفاده کرده است.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها