منو

افزایش فروش محصولات و کسب درآمد اینترنتی

افزایش فروش  محصولات و کسب درآمد اینترنتی

برای کسب درآمد اینترنتی ابتدا باید یک وب سایت فروشگاه آنلاین راه اندازی کرد. در این  صورت اگر میزان بازدیدکننده های سایت و به تبع آن فروش محصولات افزایش پیدا کند، فروش نیز افزایش یابد. به منظور افزایش فروش محصولات و کسب درآمد آنلاین روش های متعددی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • ارائه محصولات متناسب با نیاز مشتریان

نباید فعالیت شرکت را در ارائه یک محصول محدود نکرد. به همین منظور بهتر است ابتدا کار خود را با یک محصول آغاز کرد و سپس لیستی از اقلام و محصولات مرتبط را تهیه نمود. به عنوان مثال اگر فعالیت شرکت در زمینه تولید کیف دستی است، بهتر است ابتدا به سمت تولید کیف های چرمی، ساک، چمدان، کیف های پول، کیف های تزئینی، کیف اداری و … و سپس وارد بازار کفش نیز شد. کیف و کفش ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. به همین دلیل می توان مشتریان بیشتری را به سمت شرکت ترغیب و کسب درآمد اینترنتی کرد.

استارت آپ

  • ارائه محصولات قابل لمس

برخی محصولات ملموس‎ترند. به عنوان نمونه، اپلیکیشن ها و نرم افزارها از جمله محصولاتی هستند که تنها برای عده ای جذابند. به همین بهتر است در کنار آنها محصولات ملموس و عینی از قبیل صفحه کلید، موس، پلی استیشن  و … که ارتباط نزدیکی با حیطه کاری نرم افزارها دارد، فروخته شود. این کار علاوه بر جذب مشتریان نرم افزار، می تواند طرفداران محصولات دستی را نیز افزایش دهد.

  • بروزرسانی محصولات شرکت

با توجه به تغییراتی که تکنولوژی در عرصه های مختلف دارد، دنیا مدام در حال تحول است و از اینرو ممکن است محصولی که امروز استفاده می شود، فردا مورد پسند مشتریان نباشد. بنابراین برای کسب درآمد اینترنتی، باید همراه با تحولات و تکنولوژی حرکت کرد و محصولات خود را سبز نگهداری نمود.

  • داشتن دید جامعه شناسی

برندهای موفق دنیا محصولاتی تولید می کنند که مخاطب اصلی آنها، نسل جوان است. از اینرو نباید به این مورد خاص بی توجه بود، بویژه اینکه در ایران بیشترین جمعیت را نسل جوان تشکیل می دهد. با تولید کالاهایی که بخش اعظمی از جامعه مشتریان آنها هستند، می توان میزان فروش محصولات را افزایش داد.

دسته بندی ها: کسب و کار دیجیتال

دیدگاه ها