منو

امکانات اجاق مایکروویو هوشمند

امکانات اجاق مایکروویو هوشمند

اجاق های مایکروویو هوشمند دارای قابلیت طبخ غذا با روش های مختلفی هستند. در این نوع مایکروویو پخت و پز و حرارت متناسب با یکدیگر حرکت می کنند. مایکروویو هوشمند برای افرادی که علاقه زیادی به کاهش وزن دارند، مناسب است زیرا تا حد زیادی از چربی ها کاست و در مقایسه با سرخ کن های سنتی نیاز کمتری به چربی دارد.  فضای داخلی مایکروویو هوشمند از نوع سرامیکی است که در مقابل خراش مقاوم می باشد و به همین دلیل در زمان شستشو نگرانی از بابت تمیز کردن آن وجود ندارد. همچنین چربی ها بدون هیچ مقاومتی از روی بدنه مایکروویو هوشمند پاک می شوند.

این نوع مایکروویو ها دارای نمایشگر ال سی دی هستند که در کنار آنها یک دکمه کنترل سفارشی و گردان نیز تعبیه شده است. همچنین مایکروویو هوشمند امکان اتصال به گوشی های همراه را دارد و می توان از طریق گوشی تلفن درب آن را باز و بسته کرد. سینی درون مایکروویو از طریق تنظیماتی که از قبل انجام شده، قابل حرکت است. ضمن اینکه کار با مایکروویو هوشمند به واسطه ۸ زبان متداول دنیا امکان پذیر شده است.

مایکروویو هوشمند

برای پخت و پز می توان مایکروویو هوشمند را در ۹ حالت تنظیم و وعده های غذایی تازه و سالم را میل نکرد. همچنین می توان با استفاده از این مایکروویو از لوبیا سبز گرفته تا برنج سبوس دار، برشته کردن گوشته بدون استخوان و فیله ماهی همه را آبدار و خوش طمع طبخ نمود. یکی از مهمترین ویژگی های مایکروویو هوشمند، نرم کردن فوری مواد غذایی است. برای مثلا زمانی که قصد دارید تا شکلات یا کره را فوری نرم و آماده مصرف کنید، می توانید از این مایکروویو استفاده نمایید.

از دیگر قابلیت های مایکروویو هوشمند می توان به از بین بردن بوی مواد غذایی اشاره کرد که اثری از بوهای مواد غذایی باقی نمی ماند. و عطر و طعم غذا به شکل طبیعی خواهد بود. به همین دلیل برای طبخ ماهی و مرغ کاربردی خواهد بود.

صرفه جویی انرژی در حالت آماده به کار مایکروویو هوشمند، یکی دیگر از امکانات و قابلیت های این مایکروویو می باشد. به این معنا که فرهای مایکروویو در حالت استراحت جهت حفظ عملکردهای داخلی برق مصرف می کنند که با انتخاب تنظیمات «حالت اکو» می توان میزان مصرف برق را تا حد زیادی کاهش داد و در مصرف برق ماهانه خانه صرفه جویی کرد.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها

  • ارسال شده: ۰۶ آذر ۹۶ ۰۱:۴۹

    Matin

    سلام چطوری میشه موبایل خودمون رو به ماکروویو وصل کنیم؟؟؟؟؟؟