منو

امکانات جدید به گلکسی S7 اضافه شد

به گزارش ای ماسیس :

سامسونگ قابلیت «صفحه نمایش همیشه روشن» یا AOD را در موبایل های گلکسی S7 و نسخه Edge آن به روز رسانی کرد، و قابلیت شخصی سازی بیشتری را به آن افزود.

وب سایت دیجیاتو – حمید مقدسی: سامسونگ قابلیت «صفحه نمایش همیشه روشن» یا AOD را در موبایل های گلکسی S7 و نسخه Edge آن به روز رسانی کرد، و قابلیت شخصی سازی بیشتری را به آن افزود. در این آپدیت، دو تِم تقویم قبلی به یک مورد تقلیل یافته، ضمن اینکه می توانید با استفاده از دو گزینه جدید برای نمایش ساعت، هر تصویری را به عنوان پس زمینه AOD انتخاب کنید.
سامسونگ با آپدیت AOD در گلکسی S7 امکانات جدیدی را به آن افزود

همچنین حالت نمایش ساعت جدید در این دو موبایل، قابلیت افزودن متن و تنظیم فونت آن را ممکن می سازد. البته متأسفانه به روز رسانی اخیر، اعلان های اپلیکیشن های ثالث را پشتیبانی نمی کند، اما احتمالاً شاهد این ویژگی در آپدیت اندروید ۷.۰ خواهیم بود، که رابط کاربری Grace UX را به دو اسمارت فون مورد بحث می آورد.

سامسونگ با آپدیت AOD در گلکسی S7 امکانات جدیدی را به آن افزود

با این حال، می توانید اطلاعات قطعه در حال اجرا توسط تمامی اپلیکیشن های پخش موسیقی را روی AOD به نمایش درآورید. طبق اظهارات سامسونگ، مصرف انرژی نیز بهینه شده و اکنون در هر ساعت کمتر از ۱ درصد باتری مصرف می کند.

البته این کمپانی می گوید آمار مصرف باتری طبق سنجش های داخلی آنها اعلام شده، و ممکن است بر اساس محتوای انتخاب شده برای صفحه نمایش همیشه روشن، مصرف بیشتری را شاهد باشیم.

گفتنی است برای دریافت این آپدیت می توانید از گزینه تنظیمات به قسمت صفحه نمایش رفته و وارد منوی AOD شوید، سپس روی عبارت About Always On Display (درباره صفحه نمایش همیشه روشن) تپ کرده و دکمه آپدیت را بفشارید.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها