منو

انتشار تصاویر تازه از «سیاه‌ترین ساعت»

سینماپرس: از سوی کمپانی سازنده، تصاویر تازه ای از درام جنگی و تاریخی «سیاه‌ترین ساعت»(Darkest Hour) ساخته جو رایت منتشر گردید.

به گزارش سینماپرس، جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی “سیاه‌ترین ساعت” با بازی “گری اولدمن” در نقش “وینستون چرچیل” پس از شش هفته اکران توسط کمپانی سازنده اثر منتشر شد.

گری اولدمن که توانست برای این نقش جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگری را به دست آورد و حالا برای کسب اسکار ۲۰۱۸ خیزبرداشته است.

ساعات تیره

“ساعات تیره” به کارگردانی “جو رایت” یکی از شانس‌های ویژه برای بهترین بازیگر مرد اسکار یعنی گری اولدمن را در اختیار دارد که با گریم عجیب وی این شانس را دو چندان کرده است.

فیلمنامه این اثر را “آنتونی مک کارتن” به نگارش در آورده و “جو رایت” کارگردانی فیلم را بر عهده گرفته است. جو رایت پیش از این کارگردانی فیلم های همچون “حنا”، “آنا کارنینا” و “پن” را در کارنامه خود تجربه کرده است.

ساعات تیره

در این فیلم “گری اولدمن” بازیگر مطرح سینمای هالیوود با گریمی متفاوت در نقش “وینستون چرچیل” ظاهر شده و احتمال می رود به خاطر بازی در این فیلم یکی از شانس های اصلی اسکار ۲۰۱۸ باشد.

علاوه بر “گری اودلمن”، “لیلی جیمز”، “بن مندلسون”، “جان هارت”، “کریستین استوارت” و “فلیپ مارتین براون” در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: وینستون چرچیل در اوایل جنگ جهانی دوم ریاست قوای مخالف هیتلر و ارتش نازی را بر عهده داشت. این فیلم داستان نخست وزیر انگلستان، وینستون چرچیل، را در روزهای نخست جنگ جهانی دوم به تصور می کشد.

منبع

دسته بندی ها: هنر

دیدگاه ها