منو

اندروید ۷ از ماه آینده برای گوشی‌های اکسپریا

به گزارش ای ماسیس :

اگر یک گوشی هوشمند دارید که نکسوس نیست، احتمالا می‌خواهید بدانید که قرار است در چه زمانی جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را دریافت کنید.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: اگر یک گوشی هوشمند دارید که نکسوس نیست، احتمالا می‌خواهید بدانید که قرار است در چه زمانی جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید را دریافت کنید.
اندروید ۷٫۰ از ماه آینده به گوشی‌های اکسپریا می‌آید
شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند معمولا از برنامه‌های‌شان برای بروزرسانی سیستم عامل گوشی صحبت نمی‌کنند، اما به لطف تصویری، کسانی که از گوشی‌های سونی اکسپریا استفاده می‌کنند، می‌توانند کم و بیش از زمان عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ نوگت برای گوشی‌های‌شان خبردار شوند.

تصویری از شعبه‌ی اسلواکی سونی موبایل به بیرون درز کرده است که زمان عرضه‌ی بروزرسانی اندروید نوگت در آن مشخص شده است. همانطور که می‌توانید در عکس پایین ببینید، Xperia X Performance و Xperia XZ در ماه اکتبر، یعنی ماه آینده‌ی میلادی، بروزرسان اندروید ۷٫۰ نوگت را دریافت خواهند کرد.

اندروید ۷٫۰ از ماه آینده به گوشی‌های اکسپریا می‌آید

پس از این دو گوشی که پرچم‌دارهای سونی هستند، نوبت به Xperia X و Xperia X Compact می‌رسد که بروزرسان اندروید جدید را در ماه نوامبر، یعنی آبان، دریافت خواهند کرد. گوشی‌های Xperia Z5، Xperia Z3 Plus و تبلت Xperia Z4 هم در ماه دسامبر، اندروید ۷٫۰ را دریافت خواهند کرد.

البته بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که عرضه‌‌ی بروزرسان گوشی‌ها، ناحیه‌ای است و ممکن است تاریخ‌ها، بالا و پایین شوند.



لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها