منو

اندروید ۷ به کدام گوشی‌های موتورولا می‌رسد؟

به گزارش ای ماسیس :

اخیرا شرکت موتورولا تایید کرد که گوشی‌های سری موتو z و موتو G4 قرار است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در فصل چهارم سال ۲۰۱۶ دریافت کنند. اما شاید برای‌تان مهم باشد بدانید به جز این مدل‌ها چه مدل‌های دیگری از گوشی‌های هوشمند شرکت موتورولا قرار است اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: اخیرا شرکت موتورولا تایید کرد که گوشی‌های سری موتو z و موتو G4 قرار است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در فصل چهارم سال ۲۰۱۶ دریافت کنند. اما شاید برای‌تان مهم باشد بدانید به جز این مدل‌ها چه مدل‌های دیگری از گوشی‌های هوشمند شرکت موتورولا قرار است اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.
اندروید ۷٫۰ به کدام گوشی‌های موتورولا می‌رسد؟
برای آن‌ها که کنجکاو هستند باید بگوییم که موتورولا لیستی منتشر کرده و براساس آن مشخص شده که علاوه بر سری موتو Z و موتو G4، موتو X Pure Edition، موتو X Style، موتو X Play، موتو X Force، دروید Turbo 2، دروید Maxx 2 و نکسوس ۶ قرار است این بروزرسانی را دریافت کنند.

به این ترتیب اگر هر کدام از گوشی‌هایی که نام‌شان را در خطوط بالا ذکر کردیم در اختیار داشته باشید می‌توانید منتظر این بروزرسانی بمانید. البته طبق آنچه موتورولا اعلام کرده بود گوشی‌های جدید موتو Z و موتو G4 قرار بود در فصل چهارم سال میلادی جاری بروزرسانی را دریافت کنند اما سایر گوشی‌های ذکر شده در این لیست هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای دریافت بروزرسانی ندارند. با این حال اگر بروزرسانی در پایان سال ۲۰۱۶ به مدل‌های ذکر شده برسد احتمالا مدل‌های عنوان شده در این لیست هم در سال ۲۰۱۷ بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها