منو

انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۱۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۱۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «رمضان فتح‌الهی» در گفت‌وگو با خبرنگار ، اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر این‌که فردی به هویت معلوم با یک دستگاه خودروی پژو در قالب پوششی به‌همراه خانواده خود اقدام به پخش مواد مخدر بصورت عمده در سطح شهرستان و حومه می‌کند، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با کسب خبر مذکور مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر سلماس به سرعت وارد عمل شده و با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت چند روزه نامبرده رادر یکی از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان مشاهده کرده و نهایتاً خودرو را در باغات اطراف روستا با هماهنگی مقام قضایی متوقف کردند که در بازرسی از خودرو مذکور ۱۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

رمزی گفت: در این خصوص پرونده قضایی برای ۴نفر متهم تشکیل شده و متهمین همراه با مواد مخدر مکشوفه و خودروی مذکور، برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام محترم قضایی شده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از عموم مردم به‌علت همکاری صمیمانه با این نیرو تقدیر و تشکر کرد و گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا در راه مبارزه با مواد مخدر که به‌عنوان زلزله‌ای خاموش در حال گسترش است، مأموران خدمت‌گذار و دلسوز نیروی انتظامی را با ارائه گزارش‌های خود به تلفن ۱۱۰یاری کنند.

منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها