منو

اهداف دستگاه شنا XMetrics برای رفع مشکلات شناگران

یکی از دستگاه های قیدمی شنا MOOV است که گاهی با مشکلات زیادی نیز همراه می شود. این دستگاه بر روی بدن شناگران نصب می شود و در صورتی که در زیر آب با مشکل مواجه شوند، مدیریت استخر متوجه شده و می توانند به کمک او برود. اما گاهی این دستگاه با مشکلات زیادی مواجه می شود که نمی تواند با دقت، شناگر را ردیابی کند و همین امر گاهی منجر به وقوع حوادث ناگوار می شود. در حالی که به ساخت دستگاه شنا XMetrics به راحتی می توان این دستگاه را به روز کرده و مشکلات را بر طرف کرد.

دستگاه شنا XMetrics کاملا هوشمند عمل می کند و میزان خطرات شنا را به حداقل رسانده است. در صورتی که کاربران در زیر آب با یک لاستیک، پلاستیک و یا یک ماهی غول پیکیر برخورد کند، دستگاه جزئیات را به طور کامل نشان می دهد. این دستگاه حجم و وزن کمی دارد و به راحتی بر روی عینک شناگران نصب می شود. همچنین می توان آن را در انگشت قرار داد. دستگاه شنا XMetrics چندین بار تست شده و توانسته از امتحان سربلند بیرون آید.

دستگاه شنا XMetrics

نسخه اولیه دستگاه شنا XMetrics قادر بود میزان جغرافیایی کمی را ردیابی کند، در حالی که نسخه های جدیتر آن می توانند تا ۱۰۰ مایل را با قدرت بالایی ردیابی کنند. این دستگاه از طریق شارژ گوشی های همراه قابل شارژ شدن است. حتی می توان آن را از طریق کامپیوتر نیز شارژ کرد. بر روی دستگاه XMetrics ۴ دکمه قرار دارد که برای روشن/خاموش کردن، توقف/ شروع مجدد، کنترل حجم صدا و پایه دستگاه طراحی شده اند.

در صورتی که مثلا شناگر دچار سکته مغزی شوند، دستگاه شنا XMetrics سریع پیغام را به افرادی که در خارج از آب قرار دارند، منتقل می کند. در این صورت آنها نیز با کمک های اولیه می توانند شناگر را ردیابی کرده و به کمک مصدوم می شتابند. یکی دیگر از مزیت های دستگاه شنا XMetrics، وجود سوکت هدفون است که می توان بر روی آن فایل های موسیقی را ذخیره کرد. این پورت کاملا ضدآب است و حدود ۳،۵ میلمیتر ضخامت دارد. این دستگاه بلوتوث نیز دارد و به راحتی در جیب جا می شود.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها