منو

اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC

به گزارش ای ماسیس :

در حال حاضر ساعت هوشمند HTC با نام halfbeak شناخته می شود و احتمالا در آینده و پس از عرضه رسمی شاهد تغییر آن خواهیم بود.

وب سایت سخت افزار: با اینکه چندین سال از آغاز رقابت بین کمپانی هایی مانند سامسونگ، ال جی، اپل و هواوی در تولید ساعت های هوشمند می گذرد و در حال حاضر چند نسل از این گجت ها در اختیار کاربران قرار گرفته اند، HTC به دلیل مشکلات متعدد خود حاضر به انجام این ریسک نشده بود. اما اخیرا شایعاتی درباره برنامه ریزی تایوانی ها برای عرضه یک ساعت هوشمند شنیده شده بود و حالا اولین تصاویر از این دستگاه نیز منتشر شده اند.
اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC

از مجموعه تصاویر منتشر شده از این دستگاه که توسط GSM Arena به دست آمده اند می توان چند نکته را به دست آورد. در حال حاضر ساعت هوشمند HTC با نام halfbeak شناخته می شود و احتمالا در آینده و پس از عرضه رسمی شاهد تغییر آن خواهیم بود.

سیستم عامل android wear نیز دیگر مشخصه این دستگاه است. همچنین با توجه به تصویر بدنه پشتی استفاده از سنسور ضربان قلب و رابط مغناطیسی شارژ بی سیم هم تائید خواهند شد و بر اساس شایعات منتشر شده، این دستگاه از یک نمایشگر با وضوح ۳۶۰×۳۶۰ پیکسل استفاده می کند.
اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC
همچنین آخرین نکته قابل ذکر درباره ساعت هوشمند HTC نیز به چشم آمدن لوگوی برند Under Armor روی بدنه این دستگاه است که نشان می دهد halfbeak احتمالا با تجهیزات ورزشی کمپانی آمریکایی یکپارچه سازی خواهد شد.

هنوز اطلاعات بیشتری از زمان عرضه، مشخصات سخت افزاری و قیمت این محصول در دسترس نیست اما می توان انتظار داشت در آینده جزئیات بیشتری از آن منتشر شود.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها