منو

اولین تصاویر از مایکروسافت بند ۳ لو رفت

به گزارش ای ماسیس :

در تصویری که از مایکروسافت بند ۳ لو رفته به تمام این ویژگی‌ها اشاره شده است و حتی احتمال می‌رود که محصولی باشد که به شکل خاص برای شناکردن ساخته شده است.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: همین چند وقت پیش بود که مایکروسافت تولید دست‌بند ورزشی «مایکروسافت بند ۲» (Microsoft Band 2) را متوقف کرد. خیلی‌ها احتمال دادند که این شرکت خودش را برای عرضه‌ی نسل سوم این دست‌بند ورزشی آماده می‌کند. حتی به‌تازگی تصاویری هم از مدل آزمایشی این دست‌بند ورزشی به بیرون درز کرده است. محصولی که به نظر می‌رسد ساخت آن متوقف شده باشد و مایکروسافت نمی‌خواهد این دست‌بند را حداقل با این ظاهر راهی بازار کند.

اولین تصاویر از مایکروسافت بند ۳ لو رفت؛ دست‌بندی ورزشی که فعلا عرضه نشده

ظاهر نمونه‌ی آزمایشی بند ۳ به مدل قبلی شبیه است و به احتمال زیاد ضد آب بود و سنسورهایی داشته که برای سنجش فشار خون به کار می‌رفته است. در تصویری که از این محصول لو رفته به تمام این ویژگی‌ها اشاره شده است و حتی احتمال می‌رود که محصولی باشد که به شکل خاص برای شناکردن ساخته شده است.

اولین تصاویر از مایکروسافت بند ۳ لو رفت؛ دست‌بندی ورزشی که فعلا عرضه نشده

این تصویر از منبعی داخل مایکروسافت لو رفته و گفته که این شرکت در حال ساخت محصولات مختلفی است. در حال حاضر می‌دانیم که Microsoft قصد دارد تا مدتی دیگر کنفرانسی برگزار کند که مربوط به محصولات سخت افزاری این شرکت می‌شود. انتظار داریم که این دست‌بند ورزشی در کنار کلی دستگاه سرفیس دیگر معرفی شود.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها