منو

اولین نشانه‌ها از اسنپ‌دراگون ۸۳۰ دیده شد

به گزارش ای ماسیس :

شرکت کوالکام در حال ساخت تراشه‌ی جدیدی با نام اسنپ‌دراگون ۸۳۰ است؛ محصولی که از چند وقت دیگر روی تمام گوشی‌های پرچم‌دار شرکت‌های سامسونگ، HTC، LG و دیگر شرکت‌های سازنده‌ی موبایل قرار می‌گیرد.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: می‌دانستیم که شرکت کوالکام در حال ساخت تراشه‌ی جدیدی با نام اسنپ‌دراگون ۸۳۰ است. محصولی که از چند وقت دیگر روی تمام گوشی‌های پرچم‌دار شرکت‌های سامسونگ، HTC، LG و دیگر شرکت‌های سازنده‌ی موبایل قرار می‌گیرد. در اطلاعاتی که به تازگی از این تراشه منتشر شده، گفته شده که این محصول با نام MSM8998 شناخته می‌شود. به تازگی این تراشه‌ی جدید شرکت کوالکام در سایت واردات و صادرات کشور هند دیده شده است.

اولین نشانه‌ها از اسنپ‌دراگون ۸۳۰ دیده شد

در این اطلاعات به این موضوع اشاره شده که تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ از کشور آمریکا وارد هند شده. همچنین گفته شده که این تراشه داخل یک گوشی آزمایشی با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بوده است. البته یکسری شایعات می‌گویند که این تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۵ بوده و کوالکام این مدل را آزمایش می‌کند.

همین چند وقت پیش مشخص شد که تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۰ روی گلکسی S8 و گلکسی S8 اج قرار می‌گیرد و با فناوری ۱۰ نانومتری شرکت سامسونگ ساخته می‌شود. حالا باید ببینیم که شرکت کوالکام چه زمانی می‌خواهد تراشه‌ی جدید خودش را معرفی کند. هنوز درباره‌ی تعداد هسته‌ها و فرکانس آن مشخص نشده است.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها