منو

اولین پخش‌کننده‌ بلوری ۴K سونی معرفی شد

به گزارش ای ماسیس :

دستگاه جدید شرکت سونی در کنار پخش دیسک‌های بلو-ری می‌تواند فیلم‌های DVD و CD هم پخش کند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت سونی اولین پخش‌کننده‌ی بلو-ری ۴K خودش را معرفی کرد. این محصول که UBP-X1000ES نام دارد، قابلیت پخش فیلم‌هایی با کیفیت UHD دارد. از دیگر ویژگی‌های این پخش‌کننده می‌توان به پخش فیلم‌های ۴K با قابلیت HDR اشاره کرد.
اولین پخش‌کننده‌ی بلو-ری ۴K سونی معرفی شد
دستگاه جدید شرکت سونی در کنار پخش دیسک‌های بلو-ری می‌تواند فیلم‌های DVD و CD هم پخش کند. همچنین توانایی Upscale کردن فیلم‌های FullHD به کیفیت ۴K با سرعت ۶۰ فریم برثانیه دارد. از نظر صوتی هم این محصول می‌تواند صدای دیجیتال را به آنالوگ تبدیل کند و از کیفیت صدای HD هم پشتیبانی خواهد کرد.

قیمت پخش‌کننده‌ی بلو-ری ۴K شرکت سونی اعلام نشده؛ اما از آنجایی که کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قابلیت پخش دیسک‌های بلو-ری ندارد، قطعا درخواست‌ها برای خرید این دستگاه زیاد خواهد بود. البته ناگفته نمامند که می‌توانید با قیمت ۲۹۹ دلار یک ایکس‌باکس وان اسلیم بخرید که نقش پخش‌کننده‌ی بلو-ری با کیفیت ۴K را هم ایفا می‌کند.

اولین پخش‌کننده‌ی بلو-ری ۴K سونی معرفی شد

این محصول جدید شرکت سونی در بهار سال آینده راهی بازار خواهد شد. به احتمال زیاد با همه‌گیر شدن تلویزیون‌های ۴K نیاز بازار برای داشتن پخش‌کننده‌ فیلم‌های بلو-ری هم بیشتر خواهد شد و افراد بیشتری این محصولات را خریداری می‌کنند. البته خود سونی هم تلویزیون‌های ۴K مختلفی تولید می‌کند که باید برای آن‌ها یک پخش‌کننده‌ی بلو-ری هم داشته باشد.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها