منو

اولین پروژکتور ۴K HDR سونی معرفی شد

به گزارش ای ماسیس :

امروز سونی در کنار اولین بلو-ری پلیر ۴K HDR، از اولین پروژکتورش با همین مشخصات نیز پرده برداری کرد. پروژکتور ۴K HDR سونی با نام VPL-VW675ES، دستگاهی گران قیمت است که مسلما برای استفاده عموم مردم نیست.

وب سایت دیجیاتو – محسن وفانژاد: امروز سونی در کنار اولین بلو-ری پلیر ۴K HDR، از اولین پروژکتورش با همین مشخصات نیز پرده برداری کرد. پروژکتور ۴K HDR سونی با نام VPL-VW675ES، دستگاهی گران قیمت است که مسلما برای استفاده عموم مردم نیست.
اولین پروژکتور 4K HDR سونی معرفی شد
این پروژکتور ۱۵ هزار دلاری را اما شاید بتوان به روزترین دستگاه در این شاخه نامید که برای اولین بار از Hybrid Log-Gamma به عنوان استانداردی برای نمایش تصاویر اولترا اچ دی استفاده می کند.

در حال حاضر، پروژکتور سونی می تواند از سرویس های مختلفی نظیر آمازون، نت فلیکس و… تصاویر را نمایش دهد و با اتصال به پلیرهای بلو-ری نیز قادر است خروجی تصویرشان را داشته باشد.

VPL-VW675ES همچنین از دو ورودی HDCP 2.2 نیز بهره مند است. قدرت نمایش آن ۱۸۰۰ لومن بوده و نسبت کنتراست آن ۳۵۰۰۰۰:۱ اعلام شده.

این پروژکتور از پنل های SXRD سونی استفاده می کند که هر پیکسل را به طور جداگانه برای ۴K حقیقی نمایش می دهد. در واقع، دیگر پروژکتورها تصویر را به صورت مصنوعی در حالت ۴K نمایش می دهند اما پروژکتور ۱۵ هزار دلاری سونی خیر.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها