منو

اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد

به گزارش ای ماسیس :

شرکت آمریکایی «گوپرو» (GoPro) که با ساخت دوربین‌های ورزشی «گوپرو هیرو» (GoPro Hero) در دنیا مطرح شده است، پیش از این در چند مراسم پهپاد خود با نام «کارما» (Karma) را به رخ کشیده است.

مجله دیجی کالا – حدیث جانی: شرکت آمریکایی «گوپرو» (GoPro) که با ساخت دوربین‌های ورزشی «گوپرو هیرو» (GoPro Hero) در دنیا مطرح شده است، پیش از این در چند مراسم پهپاد خود با نام «کارما» (Karma) را به رخ کشیده است. امروز این شرکت بالاخره اولین پهپاد خود را رسما معرفی کرد. دوربین‌های گوپرو اغلب به سایر پهپادها متصل‌اند تا فیلم‌های بسیار باکیفیت بگیرند. پس کاملا منطقی است که این شرکت پهپاد خودش را بسازد. پهپاد کارمای گوپرو در ازای قیمتی کمتر از پهپادهای قابل قیاس و هم‌رده‌ی خود ساخت شرکت فناوری DJI، وعده‌ی قابلیت حمل و نقل راحت و عملکرد بالا را داده است.
اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد
کارمای گوپرو یک پهپاد قابل حمل است که بال‌های تاشو دارد که حمل آن را در ساکی که به همراه آن عرضه شده را آسان می‌کند. این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد حتی در یک سفر اسکی بتواند آن را با خود ببرد.
کارما تطبیق‌پذیر هم هست. لرزش‌گیر دوربین سه‌محوری این پهپاد، که به گفته‌ی خود این شرکت “کیفیتی در رده‌ی هالیوود عرضه می‌کند”، می‌تواند از پهپاد جدا شده و برای گرفتن عکس‌ها و فیلم‌های با کیفیت برتر و ثابت‌تر در فضای بیرون مورد استفاده قرار بگیرد.

اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد

اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد

اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد

اولین پهپاد GoPro رسما معرفی شد

هم‌چنین همراه با این پهپاد، یک صفحه‌ی لمسی کنترل‌کننده ارائه می‌شود که با وجود آن دیگر مجبور نیستید که گوشی هوشمند یا تبلت خود را تنها به این منظور با خود ببرید. قیمت پهپاد کارما ۷۹۹ دلار است و با دوربین‌های اکشن Hero4 و Hero5 شرکت گوپرو تطبیق‌پذیر است و فروش آن از ۲ آبان سال جاری آغاز می‌شود.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها