منو

اوپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد

به گزارش ای ماسیس :

عصر خودرو: شرکت خودروساز اُپل(زیرمجموعه جنرال موتورز) نسخه بالاتری از خودروی کروکی کاسکید ۲۰۱۶ را معرفی کرد.

وب سایت عصر خودرو: عصر خودرو: شرکت خودروساز اُپل(زیرمجموعه جنرال موتورز) نسخه بالاتری از خودروی کروکی کاسکید ۲۰۱۶ را معرفی کرد.

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد
به نقل از لفتلین نیوز، “کاسکید سوپریم” در سه رنگ قرمز، سفید و مشکی عرضه شده است. این کروکی زیبا دارای یک جلوپنجره مشکی، روکش آینه مشکی و رینگ های اسپرت ۲۰ اینچی است. یک سری فلاپ کاریهای رنگی نیز بر ظاهر اسپرت خودرو افزوده است.

اپل می گوید، داخل این خودرو با الهام از کابین خیره کننده کانسپت GT طراحی شده است. این الهام گیری شامل دوخت روکش چرم صندلی ها با رنگ قرمز، داشبورد، پنلهای درها، دوخت مشکی دور فرمان و کنسول وسط و تریم مشکی پیانویی هستند. در فهرست آپشن های اپل کاسکید گرمکن صندلی و فرمان سه پره دیده می شود.

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد
در نسل جدید این خودرو هیچ تغییری به لحاظ فنی و موتوری گزارش نشده است. اپل کاسکید کروکی در اروپا با موتور توربوشارژ ۱.۴ لیتری چهار سیلندر با توان خروجی ۱۴۰ اسب بخار یا موتور ۱.۶ لیتری توربو با ۱۷۰ اسب بخار قدرت عرضه خواهد شد.

همچنین یک موتور دو لیتری توربودیزل ۱۷۰ اسب بخاری نیز در فهرست پیشرانه های موجود برای کروکی جدید اپل دیده می شود. موتور ۱.۴ لیتری با گیربکس شش دنده دستی و موتور ۱۷۰ اسب بخاری بنزین سوز با گیربکس شش دنده اتوماتیک عرضه خواهد شد. اپل مدعی شده که کاسکید کروک در تیراژ محدود تولید خواهد شد اما تعداد تیراژ و قیمت آن را اعلام نکرده است.

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شد

اپل کاسکید کروکی ۲۰۱۶ رونمایی شدلینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها