منو

اپل فعلا خودروی الکتریکی نمی‌سازد

به گزارش ای ماسیس :

در گزارش جدیدی که سایت Bloomberg منتشر کرده، گفته شده که اپل فعلا قصد ندارد روی ساخت اتومبیل کار کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که اپل نمی‌خواهد فعلا خودرویی برای رقابت با محصولات شرکت تسلا بسازد.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شایعات درباره‌ی خودروی الکتریکی اپل کم نیست. محصولی که به شکل کاملا سری ساخته می‌شود و چیز زیادی درباره‌ی آن نمی‌دانیم. در شایعات گفته شده که خودروی اپل در قالب پروژه‌ای با نام Project Titan ساخته می شود.
اپل فعلا خودروی الکتریکی نمی‌سازد
خیلی‌ها نسبت به این پروژه بسیار عجیب اپل هیجان‌زده بودند؛ اما در گزارش جدیدی که سایت Bloomberg منتشر کرده، گفته شده که اپل فعلا قصد ندارد روی ساخت اتومبیل کار کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که اپل نمی‌خواهد فعلا خودرویی برای رقابت با محصولات شرکت تسلا بسازد.

در بخش دیگری از این گزارش گفته شده که اپل به جای ساخت خودروی الکتریکی قصد دارد روی نرم‌افزار خودران کار کند تا بتواند آن را روی اتومبیل‌های مختلف نصب کند. حتی اپل سعی کرده این برنامه را با همکاری چندین شرکت اتومبیل‌سازی بزرگ دنبال تولید کند.

البته در این گزارش به این موضوع اشاره شده که بسیاری از افرادی که روی اتومبیل الکتریکی اپل کار می‌کنند از این پروژه استفا داده‌اند. اپل تغییرات اساسی روی این تیم به وجود آورده و کاری کرده این افراد روی نرم‌افزار اتومبیل خودران کار کنند.

شرکت اپل هیچ وقت پروژه‌ی ساخت اتومبیل الکتریکی را تایید نکرده است و نسبت به شایعات منتشر شده هیچ گونه واکنشی از خودش نشان نداده است. خودروهای الکتریکی در طول چند سال گذشته به شدت مورد توجه مردم و شرکت‌های سازنده‌ی خودرو قرار گرفته‌اند و خیلی‌ها قصد دارند چنین محصولاتی تولید کنند.لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها