منو

اکران محدود آخرین فیلم کوین اسپیسی می‌شود

http://eblanpharmacy.com/294.html

سینماپرس: رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی تاکنون تبعات منفی فراوانی برای این بازیگر داشت، در همین رابطه اعلام شده فیلم سینمایی «کلوپ پسران میلیاردر» علی رغم ایفای نقش کوچک این بازیگر، اکران محدودی در ماه آگوست خواهد داشت modafinil for sale.

http://canadianonlinedrugspharmacyss.com به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، توزیع کننده فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» با تاکید بر این که دیگر بازیگران فیلم نباید به خاطر یک بازیگر مجازات شوند، گفت تصمیم‌گیری درباره این فیلم آسان و بدون حساسیت انجام نشد.

prednisolone 20 mg «ورتیکال انترتینمنت» یک توزیع کننده مستقل که توزیع فیلم جدید تراولتا یعنی «گوتی» را نیز برعهده دارد اتخاذ تصمیم در این باره را سخت خواند و تاکید کرد اسپیسی نقشی کوچک و مکمل در این فیلم دارد و به همین دلیل بقیه بازیگران نباید به خاطر او مجازات شوند.

superdrug viagra برای آزمایش این که آیا سینماروها حاضر هستند با کوین اسپیسی روی صحنه بزرگ روبه‌رو شوند، فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» به کارگردانی جیمز کاکس اکرانی محدود در تابستان امسال و از ۱۷ اگوست خواهد داشت و در نیمه جولای به صورت VOD توزیع می‌شود.

سرنوشت این درام جنایی پس از آن که اسپیسی در پاییز گذشته به رسوایی جنسی متهم شد و شماری از مردان در آمریکا و انگلستان از وی شکایت کردند، نامعلوم مانده بود. در همین حال نتفلیکس و MRC وی را از سریال «خانه پوشالی» کنار گذاشتند و ریدلی اسکات در فیلم ساخته شده «همه پول‌های دنیا» بازیگر دیگری را جایگزین نقش اسپیسی کرد http://sildenafil20citrate.com.

http://whadadeal.com/ انسل الگورت، تارون اگرتون، اما رابرتز، جرمی ایروین، کری الویس، جود نلسون و بیلی لورد بازیگران این فیلم هستند که بر مبنای ماجرای واقعی کلوپی به همین نام که در دهه ۱۹۸۰ در کالیفرنیا فعال بود، ساخته شده است.

اسپیسی در این فیلم در نقش ران لوین از بورلی هیلز ظاهر شده است generic Silagra online.

http://eblanpharmacy.com/4.html فیلم‌های ورتیکال معمولا همزمان به صورت اکران محدود و به شکل VOD اکران می‌شوند و فیلم‌ها اغلب در ۲۵ سینما یا کمتر به نمایش درمی‌آیند و گاهی نیز ممکن است فیلمی در ۷۵ سالن سینما نمایش داده شود.

vardenafil 20mg منبع

دسته بندی ها: هنر levitra 20 mg

دیدگاه ها