منو

ایستگاه‌های وای فای گوگل برای کاربران جهان

به گزارش ای ماسیس :

گوگل بیش از ۴۰۰ ایستگاه وای فای رایگان و پرسرعت را با موفقیت در هند احداث کرده است و نام آن را «ایستگاه‌های گوگل» گذاشته است.

خبرآنلاین: گوگل بیش از ۴۰۰ ایستگاه وای فای رایگان و پرسرعت را با موفقیت در هند احداث کرده است و نام آن را «ایستگاه‌های گوگل» گذاشته است.
ایستگاه‌های وای فای گوگل، سریع و امن برای همه کاربران جهان

گوگل و شرکا توانسته‌اند در کوتاه‌ترین زمان ممکن هات اسپات های وای فای را در هند و سایر نقاط جهان به‌صورت رایگان راه‌اندازی کنند.

هدف اصلی راه‌اندازی ایستگاه‌های گوگل در فروشگاه‌ها و مراکز خرید، اتوبوس‌ها، قطارها، سیتی سنترها و کافی شاپ ها در هر نقطه‌ای از دنیا است تا میلیون کاربر با خیال راحت دست به چت، مرور اینترنت، بازی آنلاین و پیدا کردن اطلاعات مفید آنلاین بزنند.

سال گذشته گوگل همراه با را آهن هند و اپراتور RailTel 400 هات اسپات و ایستگاه را در این کشور حهت احداث تعریف کردند و در حال حاضر ۳.۵ میلیون کاربر در ۵۰ ایستگاه مشغول به استفاده از این خدمات هستند.

ایستگاه‌های وای فای گوگل، سریع و امن برای همه کاربران جهان

گوگل می‌خواهد با کمک شرکا و از طریق فیبر اینترنت را در ایستگاه‌های خود آورده و آن را از طریق وای فای در اختیار کاربر نهایی قرار دهد.

گوگل در طرح جدید موسوم به «یوتیوب گو» نسخه کم‌حجم خوری از یوتیوب را برای کاربران موبایل هندی را اندازی می‌کند تا آنها پول کمتری بابت استفاده از ویدئوهای یوتیوب بدهند و فایل‌های موردنظر را به‌صورت آفلاین تماشا کنند.

در درازمدت گوگل می خواهد مدل موفق ایستگاه‌های وای فای در هند را در سایر نقاط جهان توسعه دهد.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها