منو

اینترنت شلوار از کمپانی سامسونگ

اینترنت شلوار از کمپانی سامسونگ

کمپانی سامسونگ با رونمایی از lnternet of trousers  اینترنت شلوار گام مهمی در عرصه اینترنت اشیا،برداشت.اینترنت شلوار مجموعه ای از شلوار های هوشمند است که ظاهری شبیه به شلوار های معمولی دارد.اما این شلوار قابلیت های متفاوتی دارد.

این شلوار هوشمند دارای قابلیت with_fly است.

شاید پیش آمده باشد که پس از پوشیدن شلوار،فراموش کنید زیپ شلوار را ببندید این شلوار هوشمند قادر است فرد را از این موضوع باخبر کند.اگر زیپ شلوار به مدت ۳دقیقه باز بماند،ماژول zipartik با فرستادن پیام های هشدار بر روی گوشی هوشمند فرد،او را از این موضوع با خبر میکند.

قابلیت Get up!Alert

همچنین اگر فرد به مدت طولانی حداقل ۶۰دقیقه در یک نقطه بنشیند و هیچ تحرکی نداشته باشد پیامی به گوشی فرد ارسال میشود و به فرد میگوید که از جای خود بلند شود و کمی قدم بزند و اگر فرد به این پیغام توجهی نکند و به مدت سه ساعت همچنان بی تحرک بنشیند شوک های الکتریکی تعبیه شده در جیب پشتی شلوار ،شوک ارامی به وی وارد میکند.

قابلیت keep-your-pants-on-mode

سامسونگ در این شلوار ها از پرسسورهای زیستی استفاده کرده است که میتواند اطلاعات زیستی و حیاتی افراد راچک کند.مانند ضربان قلب و سطح تعریق که اگر فرد دارای تعریق بسیار بالایی باشد پیام هایی به فرد ارسال میشود که قبل از انکه دیر شود کاری صورت پذیرد.

قابلیت bridge lock

اگر دور کمر فرد از حد معینی بیشتر شود و یا چاق شود تراشه تعبیه شده در این شلوار سیگنال هایی را به یخچال خانه ارسال خواهد کرد تا فرد بیش از این در خوردن زیاده روی نکند و قفل یخچال در صورتی باز خواهد شد که شخصی که سرپرستی فرد را به عهده دارد رضایت بدهد!

dualpixel_final_CS6

کمپانی سامسونگ این اکوسیستم را همانند دیگر طرح های خلاقانه خود به صورت یک پلتفرم باز در دسترس دیگر علاقمندان این عرصه قرار خواهد داد تا با توسعه بیشتر این تکنولوژی،زمینه لازم برای تولید انبوه فراهم شود.

458171_104

 

 

 

 

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها