منو

این ابرِ شناور اسپیکر رویایی شماست

به گزارش ای ماسیس :

درباره طراحی این ابرِ هوشمند باید بگوییم علاوه بر در برداشتن بخشی از تکنولوژی بخشی از هنر را هم داراست.

وب بسایت زوم تک – مهگل آزاد: دو سال پیش، ریچارد کلارکسون کسی بود که در استدیوی خصوصی خود یک ابر هوشمند را با ظاهری رئالیستی به شکل لامپ/اسپیکر (بلندگو) طراحی کرد.
این ابرِ شناور اسپیکر رویایی شماست

گرچه مشکل آن طرح اصلی (قدیمی) این بود که سیم های آویخته به طور کلی توهم داشتن یک ابر جادویی، موزیکال و شناور در اتاق نشیمن را در هم می شکست.

اما امسال کلارکسون با ارائه دادن پروژه جدید به طور جدی همان طرح پیشین را با تکنولوژی مغناطیسی ترکیب کرد و نشان داد داشتن یک ابر هوشمند ایده آل چندان هم دور از رویا نیست.

درباره طراحی این ابر هوشمند باید بگوییم علاوه بر در برداشتن بخشی از تکنولوژی بخشی از هنر را هم داراست. این سازه به گونه ای طراحی شده که به صورت یک توده ابر متراکم بر فراز افق معلق و شناور می باشد که هر کدام از این اجزا به طرز جداگانه ای از هم ساخته شده اند. طرح مذکور به حالت پُف های تو در تو همچنان که به طور ملایم روی افق در حال حرکت است، رعد و برق می زند و فضا را آهنگین می کند.

این سازه تحت عنوان “سازه آب و هوا” از الیاف پلی استر ساخته شده که در آن یک اسپیکر بلوتوث مخفی قرار دارد و از دیگر اجزای آن می توان به چراغ های LED و آهنربا اشاره کرد. این آهنربا کمک می کند تا این شمایل توسط دو جزء جداگانه بر روی یک دیگر به طرز زیبایی شناور به نظر برسد و در طی این نوسانات موسیقی مورد علاقه تان اجرا شود.

هنگامی که این طرح ارائه شد، قیمت ۳,۳۶۰ دلار برای آن در نظر گرفته شد. قیمتی که شما می توانستید با آن یک ابر هوشمند واقعی خریداری کنید اما از جایی که هنوز اطلاعات زیادی برای انتشار آن در اختیار قرار داده نشده، احتمالاً این قیمت در یک محدوده مشابه با همین رنج نزول خواهد کرد.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها