منو

باتری این گوشی مرگ ندارد!

به گزارش ای ماسیس :

گوشی‌های همراه هوشمند در طول حیات خود پیشرفت‌های زیادی را شاهد بوده‌‌اند؛ اما همچنان شاهد ضعف باتری گوشی‌های هوشمند هستیم، اینجاست که با خبر شدیم شرکت Oukitel گوشی هوشمندی با باتری ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعتی در راه دارد.

وب سایت فارنت – محمد کاملان: انصافا باید گفت گوشی‌های همراه هوشمند در طول حیات خود پیشرفت‌های زیادی را شاهد بوده‌‌اند؛ اما همچنان شاهد ضعف باتری گوشی‌های هوشمند هستیم، اینجاست که با خبر شدیم شرکت Oukitel گوشی هوشمندی با باتری ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعتی در راه دارد.
گوشی Oukitel K10000S با باتری 10 هزار میلی‌آمپرساعتی در راه است!

شرکت‌های بزرگِ سازنده گوشی‌هایِ همراهِ هوشمند خود را به آب و آتش می‌زنند تا میزان میلی‌آمپرِ گوشی‌های خود را بالاتر ببرند؛ اما تمامی این تلاش‌ها آنچنان که باید و شاید در نظر کاربران مقبول نیافتاده است و کاربران همچنان از مقدار شارژ کم باتری گوشی‌های هوشمند خود شکایت دارند. اینجاست که باخبر شدیم شرکت چینی Oukitel بر آن شده است تا با عرضه گوشی هوشمند Oukitel K10000S که باتری ۱۰ میلی‌آمپرساعتی دارد، نظر کاربران را به خود جلب کند.

شرکت Oukitel پیش از این نیز با ساخت گوشی K10000 بخت خود را در زمینه ساخت یک گوشی هوشمند با میزان باتری زیاد آزموده بود. گوشی هوشمند K10000 میزان ۲ سانتیمتر ضخامت داشت و با توجه به باتری بزرگ و بدنه فلزی که از آن بهره گرفته بود، بیش از اندازه سنگین بود. در کنار این موارد شرکت Oukitel به لحاظ سخت‌افزاری نیز امکانات خاصی را در Oukitel K10000 تعبیه نکرده بود و در این محصول غول‌پیکر و بدقواره با یک پردازنده پایین‌رده مدیاتک،‌ مقدار ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی طرف بودیم.

اکنون نیز با خبر شدیم که Oukitel از ساخت گوشی هوشمند K10000 تجربه‌های زیادی کسب کرده است و با استناد به تجارب خود در حال ساخت گوشی هوشمند جدیدی با نام Oukitel K10000S است و این محصول جدید نسبت به گوشی K10000 ساخت دست Oukitel باریک‌تر طراحی شده در حالی که همچنان از یک باتری بزرگ ۱۰ هزار میلی‌آمپری بهره می‌برد.

شرکت چینی Oukitel در ساخت گوشی هوشمند K10000S تمام سعی خود را به کار برده تا در پشت این گوشی کمتر از فلز استفاده کند و در نتیجه وزن کمتری را در Oukitel K10000S شاهد هستیم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سخت‌افزار به خدمت گرفته شده در Oukitel K10000S در اختیار نداریم اما بعید به نظر می‌رسد این گوشی را بتوان در رده محصولات تراز اول بازار به لحاظ سخت‌افزاری قرار داد. اما با توجه به نیاز بازار برای گوشی‌هایی که عمر باتری زیادی دارند احتمال فروش خوبی برای این محصول پیش‌بینی می‌شود.

شرکت Oukitel وعده داده تا گوشی هوشمند Oukitel K10000S را در تاریخ ۲۷ مهرماه روانه بازار کند و از آنجایی که مدل قبلی این گوشی با قیمتی حدود ۲۴۰ دلار عرضه شده بود، پیش‌بینی می‌شود Oukitel K10000S نیز در همین حدود قیمت داشته باشد.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها