منو

بازگشت یک بازی نوستالژیک به کنسول ها

به گزارش ای ماسیس :

تا چند روز دیگر بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر ‌های شخصی و نیز یک بهینه ساز برای همه پلتفرم ها عرضه می شود. در روز ۱۳ مهر ماه می توانید هم نسخه مربوط به کامپیوتر ها و هم بهینه ساز آن را در اختیار داشته باشید.

وب سایت کلیک: تا چند روز دیگر بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر ‌های شخصی و نیز یک بهینه ساز برای همه پلتفرم ها عرضه می شود. در روز ۱۳ مهر ماه می توانید هم نسخه مربوط به کامپیوتر ها و هم بهینه ساز آن را در اختیار داشته باشید.
بازگشت بازی نوستالژیک Mortal Kombat XL به کنسول ها

اد بون در صفحه توییتر خود بعد از اعلام خبر ارائه این بازی از خبر تازه ای گفته. او اعلام کرده که یک روز قبل از ارائه بازی Mortal Kombat XL در روز ۱۲ مهر ماه لیو استریم Mortal Kombat XL عرضه می شود. او هم چنین رو به طرفداران بازی Mortal Kombat XL گفت:

باید از خبری بگویم که خیلی برایش هیجان زده هستم. اینکه بهینه سازی بازی Mortal Kombat XL در ۱۳ مهر عرضه می شود. برای اینکه اطلاعات بیشتری را در این مورد بدست بیاورید منتظر لیو استریم ما در ۱۲ مهر باشید.

نسخه مربوط به رایانه‌ های شخصی بازی Mortal Kombat 10 عرضه خیلی بدی داشت. تجربه عرضه آن برای سازندگان آنقدر تلخ بود که تا مدت ‌ها حاضر به ارائه نسخه کامل این بازی یعنی Mortal Kombat XL برای رایانه‌ های شخصی نبودند. زمانی که نسخه XL و بسته Kombat Pack 2 در اوایل سال معرفی شدند، ندررلم بیان کرد که به دلیل مشکلاتی که در زمان عرضه این بازی در سال ۲۰۱۵ بوجود آمد، آن ها دیگر برای رایانه ‌های شخصی عرضه نمی شوند.

برای این بازی ندررلم از یک سیستم نصب جدید استفاده کرد تا بازیکنان بتوانند بدون دریافت همه فایل‌ ها بازی را اجرا کنند. اما این حالت در نهایت با مشکلاتی مثل کرش روبرو شد. به همین دلیل نیز ندررلم اعلام کرد که نسخه کامل آن که XL نامیده می‌ شود و همچنین دومین بسته دانلودی آن برای رایانه ‌های شخصی عرضه نخواهند شد.

اگر Mortal Kombat 10 را در اختیار نداشته باشید قیمت بازی برایتان ۳۹٫۹۹ دلار تمام می شود و اما اگر در دسترس دارید قیمت Mortal Kombat XL برایتان برابر با ۲۴٫۹۹ دلار خواهد بود.

این بازی شامل بازی پایه و هر دو بسته دانلودی Kombat Pack 1 و Kombat Pack 2 است. بسته Kombat Pack 1 چند شخصیت مثل Xenomorph و Leatherface در کنار لباس‌ های جدیدی دارد. بسته Kombat Pack 2 که پیش از این برای رایانه ‌های شخصی عرضه نشده بود دارای ۴ شخصیت دیگر است که شامل Predator و Jason Voorhees و لباس ‌های جدیدی می ‌شود.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها