منو

بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

به گزارش ای ماسیس :

پس از تصاویر منتشر شده در چند روز گذشته از طرف راک‌استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک اصلی شرکت راک‌استار، بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: پس از تصاویر منتشر شده در چند روز گذشته از طرف راک‌استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک اصلی شرکت راک‌استار، بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد.
بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

شرکت راک‌استار با منتشر کردن تصویری از Red Dead Redemption 2 اعلام کرد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و خبری هم نسخه‌ی کامپیوتر نخواهد بود.

همچنین شرکت راک‌استار همزمان با معرفی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption اعلام کرد که اولین تریلر این بازی در تاریخ ۲۹ مهر ماه منتشر می‌شود و گیمرها و تمام علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند برای اولین‌بار این عنوان را مشاهده کنند.

شایعه درباره‌ی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption بسیار زیاد بود. قبلا گفته شده بود که این بازی در E3 2016 نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد این اتفاق در دقایق آخر کنسل شد.

بار دیگر این شایعه برای معرفی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قوت گرفت؛ اما در آن مراسم هم چنین اتفاق رخ نداد. حالا خود راک‌استار پس از چند روزی که حساب با احساسات گیمرها بازی کرد، Red Dead Redemption 2 را معرفی کرد. باید منتظر تریلر جدید این بازی باشیم که پنجشنبه منتشر می‌شود.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها