منو

با این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی ندارید

به گزارش ای ماسیس :

استفاده از موتورسیکلت همیشه پرخطر بوده است اما بی‌ام‌و از طرح مفهومی موتورسیکلتی برای آینده رونمایی کرده که امکان ندارد تعادلش به هم بخورد و به همین خاطر می‌توان از آن بدون نیاز به هیچ وسیله ایمنی از جمله کلاه کاسکت استفاده کرد.

خبرآنلاین: استفاده از موتورسیکلت همیشه پرخطر بوده است اما بی‌ام‌و از طرح مفهومی موتورسیکلتی برای آینده رونمایی کرده که امکان ندارد تعادلش به هم بخورد و به همین خاطر می‌توان از آن بدون نیاز به هیچ وسیله ایمنی از جمله کلاه کاسکت استفاده کرد.
با این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی ندارید

BMW در نمایش ویژه خود به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس این شرکت این مدل مفهومی و خود تعادلش را رونمایی کرد. این موتور بدون دخالت موتور سوار می تواند تعادل خود را حتی در حالت بدون حرکت حفظ کند. این ویژگی به موتور سوار اجازه خواهد داد تا بدون نیاز به کلاه ایمنی و با خیالی راحت از سواری لذت ببرد.

با این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی ندارید

ادگارد هاینریش، مدیر بخش طراحی موتور سیکلت BMW می گوید: این موتور هرگونه واکنش راننده را دریافت کرده و خود را با آن سازگار می کند. در آینده موتور سواران قادر خواهند بود سواری در امنیت کامل را تجربه کنند.

با این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی ندارید

با وجود رونمایی از این مدل مفهومی بعید است که امکان سوار شدن موتورسیکلت بدون تجهیزات محافظ به صورت گسترده تا قبل از سال ۲۰۳۰ مهیا شود.

با این موتورسیکلت نیازی به کلاه ایمنی نداریدلینک منبع

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها