منو

با ۷۵۰ هزار دلار یک کوروت الکتریکی برانید

به گزارش ای ماسیس :

شاید شما هم نام Genovation را شنیده باشید. این کمپانی که در مریلند آمریکا قرار دارد، چندی پیش یک کوروت C6 تمام الکتریکی ساخت که از حداکثر سرعتی برابر با ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت برخوردار است. حالا، این کمپانی مشغول ساخت کوروت تمام الکتریکی دیگری است که برگرفته از C7 Grand Sport است.

وب سایت تک شات: شاید شما هم نام Genovation را شنیده باشید. این کمپانی که در مریلند آمریکا قرار دارد، چندی پیش یک کوروت C6 تمام الکتریکی ساخت که از حداکثر سرعتی برابر با ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت برخوردار است. حالا، این کمپانی مشغول ساخت کوروت تمام الکتریکی دیگری است که برگرفته از C7 Grand Sport است.
با 750 هزار دلار یک کوروت الکتریکی برانید

به گفته Genovation، این خودروی جدید که نام GXE بر آن نهاده شده از موتوری مشابه موتور پروژه C6 این کمپانی برخوردار خواهد بود؛ موتوری با ۶۶۰ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ پوند فوت گشتاور. این مشخصات به این معناست که این خودرو از باتری ۴۴ کیلووات ساعتی بهره می برد که می تواند سرعتی معادل ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت را در طول مسافتی برابر با ۲۱۰ کیلومتر خلق کند. Genovation ادعا می کند که این خودرو از توزیع وزن ۵۰/۵۰ و مرکز ثقل کم ارتفاعی برخوردار است و بنابراین عملکرد آن در پیچ ها با کوروت برابری خواهد کرد.

با 750 هزار دلار یک کوروت الکتریکی برانید

Genovation در مورد این خودرو سیاستی متفاوت با C6 را پیش گرفته و قصد دارد فقط ۷۵ نمونه از C7 GXE را تولید کند. قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو ۷۵۰ هزار دلار است که حدود ۵۰% از قیمت خرده فروشی لامبورگینی آوانتادور بیشتر است.

علاقمندانی که قصد دارند با خرید این خودرو به محیط زیست نیز کمک کنند، می توانند هم اکنون با ۲۵۰ هزار دلار پیش پرداخت یکی از این کوروت ها را از آن خود کنند.لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها