منو

با Pixel بدون محدودیت عکس و فیلم بگیرید

به گزارش ای ماسیس :

ساعاتی پیش کمپانی گوگل بالاخره از دو موبایل پیکسل خود رونمایی کرد و تعریف و تمجید زیادی نیز از قابلیت های منحصر به فرد این موبایل ها در زمینه عکاسی به عمل آورد. وب سایت دیجیاتو – محمد مافی ها: ساعاتی پیش کمپانی گوگل بالاخره از دو موبایل پیکسل خود رونمایی کرد و تعریف و تمجید زیادی نیز از قابلیت های منحصر به فرد این موبایل ها در زمینه عکاسی به عمل آورد. شرکت ساکن مانتین ویو برای آن که جذابیت های این بخش را تکمیل کند، امکان آن را فراهم نموده تا کاربران این محصولات از طریق اپلیکیشن Google Photos فضای نامحدودی را برای ذخیره عکس و فیلم های گرفته شده، بدون محدودیت کیفیت، در اختیار داشته باشند.

همه کاربران پلتفرم های اندروید و iOS می توانند اپلیکیشن مورد اشاره را دانلود و از فضای ذخیره سازی آن استفاده نمایند، اما عکس ها حداکثر با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل و ویدیوها با کیفیت حداکثر فول اچ دی ذخیره می شوند. با این وجود گوگل چنین محدودیتی را برای پیسکل هایش برداشته است.
با Pixel بدون محدودیت عکس و فیلم بگیرید

در دیگر ابزارها برای آن که بتوانید کلیپی را با فرمت ۴K در Google Photos ذخیره نمایید، می بایست برای پلن ماهانه ۱۰۰ گیگابایتی مبلغ ۱.۹۹ دلار پرداخت نمایید، اما فضای نامحدود ذخیره سازی با کیفیت کامل به رایگان در دسترس خریداران موبایل های تازه وارد گوگل قرار خواهد گرفت.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها