منو

برترین خودروهای سال ۲۰۱۶

برترین خودروهای سال ۲۰۱۶

هر سال تیم متخصصین اتومبیل نشریه Consumer Reports تقریبا هر خودرویی را که در ایالات متحده به فروش می رسد به دقت بررسی می کنند که در این میان از هر گروه تعدادی به عنوان برترین های Consumer Reports یا Top Picks انتخاب می شوند. برای قرار گرفتن در این لیست اتومبیل می بایست در آزمون های جاده ای برتری داشته باشد، در تست های تصادف کارخانه و یا دولت اطمینان لازم را کسب کرده و در نظرسنجی های نشریه رضایت مردم را منعکس کند. امسال لیست برترین ها گروه های مختلفی از خودورهای سواری کوچک تا بارکش های فول سایز را در بر میگیرد. در مجموع ۱۰ اتومبیل انتخاب شده که از این تعداد ۷ خودرو ژاپنی ۲ خودرو از ایالات متحده و ۱ خودرو از کره می باشد. لیست به شرح زیر است.

بهترین ساب کامپکت: Honda Fit

HondaFitبا قیمت ۱۹هزار دلار

اگرچه نشریه این ماشین را به خاطر سروصدای زیاد و رانندگی خشنش نقد می کند، مقرون به صرفه بودن در زمینه سوخت، هندلینگ تیز و مناسب و فضای داخلی بزرگ آن را تحسین برانگیز می داند.

بهترین کامپکت: Subaru Impreza

SubaruImpreza

با حدود قیمت ۲۱ تا ۲۲هزار دلار

این خودرو باز هم به لیست تاپ پیکز بازگشته است. نشریه این خودرو را به خاطر سواری خوب، هندلینگ مناسب، فضای داخلی مناسب،کنترل های حسی، تکنولوژی امن، کسب نمره عالی در آزمون تصادف و دارا بودن صندوق عقب مناسب و جادار در مدل هاچبک تحسین می کند.

بهترین خودروی سواری سایز متوسط: Toyota Camry

Toyota Camry

با حدود قیمت ۲۴تا ۳۷هزار دلار

Toyota Camry برای مدت طولانی ای یکی از محبوت ترین ماشین های آمریکا بوده و مدل جدید نیز از این قائده مستثنی نیست. از لحاظ امنیت این خودرو هر سال بهتر و بهتر شده و در تست های تصادف نمره لازم رو کسب کرده است.

بهترین اس یو وی کوچک: Subaru Forester

Subaru Forester.png.cf

با قیمت ۲۷هزار دلار

دیفرانسیل جلو عقب بودن، فضای داخلی مناسب، سواری راحت و دینامیک رانندگی عالی علت قرار گیری این خودرو در لیست است.

بهترین اس یو وی لوکس: Lexus RX

Lexus RX.png.cf

با حدود قیمت۵۲ تا ۵۷هزار دلار

برای دو دهه Lexus RX در گروه اس یو وی سایز متوسط لوکس حکمرانی کرده است و این سلطه به نظر پایان ناپذیر می آید. این خودرو به خاطر کابین ساکت و راحت، نیرو رسانی بدون دردسر و سواری نرم در لیست قرار می گیرد.

بهترین ماشین اسپرت زیر ۴۰هزار دلار: Mazda MX-5 Miata

MazdaMX-5Miata2

با قیمت ۳۰هزار دلار

Mazda MX-5 Miata پرفروش ترین روداستر است، در حالی که هر چهار نسل Miata نیز فروش عالی ای داشته اند این نسخه توسط نشریه انتخاب شده است. به گفته نشریه این خودرو جمع و جور، دارای هندلینگ دقیق، دنده دستی خوب و انجین کم مصرف و به صرفه است.

بهترین خودروی لارژ: Chevrolet Impala

Chevrolet Impala

با قیمت ۳۹هزار دلار

Chevrolet Impala در چند سال اخیر جزو تاپ پیکز بوده و دلایل خوبی هم برای این درخشش دارد. به گفته نشریه ایمپالا بسیار راحت و دینامیک، دارای سواری راحت و هندلینگ ریسپانسیو است که بسیاری از سدان های لوکس را شکست می دهد.

بهترین اس یو وی سایزمتوسط: Kia Sorrento

Kia Sorrento

با قیمت ۳۸هزار دلار

Kia Sorrento در گروه خودش خوش میدرخشد. این کراس آور کره ای به خاطر فضای داخلی مناسب و امکانات جمع و جور تحسین میشود.

بهترین بارکش: Ford F-150

Ford F-150

با حدود قیمت ۴۶ تا ۴۷ هزاردلار

نشریه این کامیون را به خاطر ساختار آلومینیومی سبکش، مصرف سوخت به صرفه و عملکرد فوق العاده خارج از خط انتخاب می کند. کابین راحت و آرام و اینفوتیمنت سیستم عالی از ویژگی های دیگر است که مورد تحسین نشریه قرار گرفته و مطمئن ترین کامیون بومی به شمار می رود.

بهترین مینی ون: Toyota Sienna

Toyota Sienna

با حدود قیمت ۳۶ تا ۳۸هزار دلار

از سال ۱۹۹۸ که این خودرو شروع به کار کرده در گروه مینی ون جزو بهترین ها بوده و به خاطر فضای داخلی چند کاره، سواری magic carpet، انتقال قدرت قوی و اتاقک هشت نفره تحسین می شود. به گفته نشریه Toyota Sienna در حمل و نقل بسیار مطمئن و دارای امکانات مدرن و فعال است که انتخاب هر خانواده شلوغی است.

دسته بندی ها: زندگی نو, ویژه

دیدگاه ها