منو

بررسی دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel

از میان دستگاه های کوچکی که برای ردیابی تناسب اندام وارد بازار شده است می توان به Withings Activité Steel نیز اشاره کرد. این دستگاه دارای سنسورهای بیشتری جهت ردیابی تناسب اندام است. همچنین به دلیل داشتن بدنه فولادی استقامت و استحکام بالایی دارد.

از نظر شکل ظاهری دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel رنگارنگ و زیباست و دارای قسمت های متفاوتی نیز می باشد. این دستگاه از فولاد ضد زنگ، سیسه یاقوتی کبود رنگ به شکل گنبدی و با بند چرم طبیعی ساخته شده است. این دستگاه با تکولوژی به روز و با حجم کوچکی است که فقط ۳۶،۳ میلیمتر قطر دارد. شیشه آن کاملا رفلکس است و از این نظر زیبایی خاصی را بر روی دستان شما ایجاد می کند. در واقع دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel را باید یک دستگاه کوچک تصور کرد که در مدل زنانه آن می توان بند ۱۸ میلیمتری زیبایی را دید.

از جمله ویژگی های این ساعت و ردیاب تناسب اندام می تواند به قابلیت ثبت مراحل، مسافت و میزان کالری سوزانده شده اشاره کرد. علاوه بر این دستگاه دارای زنگ بیدار باش نیز هست که می تواند شما را پس از یک چرت کوتاه بیدار کند. دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel کاملا ضد اب بوده و به می توانید در زمان شنا کردن نیز آن را به همراه داشته باشید.

دستگاه ردیاب تناسب اندام

مرحله ردیابی در این دستگاه کوچک بسیار دقیق ثبت می شود و می توان آن را بر روی گوشی های اندروید نیز متصل کرد. همچنین دارای قابلیت GPS است که به ویژه برای دوندگان یک گزینه ایده آل محسوب می شود. شارژ کردن دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel نیز از دیگر قابلیت های آن است. قرار دادن یک برنامه جامعه بهداشت متناسب با قد و وزن نیز می تواند از طریق این دستگاه کوچک انجام شود. داشتن بلوثوت موجب شده تا بتوانید برنامه های گوشی را به آن منتقل کنید. باطری دستگاه ردیاب تناسب اندام Withings Activité Steel تک سلولی است اما می تواند حداقل ۸ ماه عمر کند. ورزشکارانی که به یک دستگاه دائمی برای تناسب وزن خود نیاز دارند، می توانند ان را خریداری کنند.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها