منو

بررسی دستگاه Misfit Ray، جدیدترین ردیاب تناسب اندام

وقتی اولین بار چشم به دستگاه کوچک Misfit Ray اندازید، ناخوداگاه پلک خواهید و متعجب از این دستگاه می شوید. دستگاه Misfit Ray یک ردیاب تناسب اندام است که برای مشکلات مربوط به اندام استفاده می شود. در واقع این دستگاه نوعی ساعت است که بر روی مچ دست کاربران بسته می شود. گاهی نیز می توان آن را مثل یک الگو بر روی دست گذاشت و یا از آن به عنوان گردنبند تزئینی استفاده کرد.

از لحاظ طراحی، دستگاه Misfit Ray به عنوان یکی از جدیدترین ردیاب تناسب اندام، به جنسیت کاربران هیچ ارتباطی ندارد و همه می توانند از آن استفاده کنند. بهتر است بگوییم زیبایی این دستگاه بر روی دست هیچ تضادی با جنسیت کاربران ندارد. دستگاه Misfit Ray ردیاب تناسب اندام با طرح های مختلفی وارد بازار شده است. مدل طلایی با بند ورزشی و مدل سیاه و سفید با دستبند چرمی از جمله طرح های این دستگاه کوچک است.

دستگاه Misfit Ray ردیاب تناسب اندام دارای اندازه ای در حدود ۳۸ میلیمتر و وزن ۵۰ گرمی است که کاملا در مقابل آب مقاوم است و می تواند تا ۵۰ دقیقه درون آب قرار بگیرد، بدون اینکه برای آن مشکلی بوجود آید. نوارهای زیبایی دور تا دور این دستگاه کوچک دوست داشتنی به طول ۸ میلیمتر قرار دارد. دستگاه Misfit Ray طوری طراحی شده که در جلو نور خورشید درخشش خاصی دارد و صفحه نمایش آن LED بوده و در مقابل نور رنگارنگ می شود.

ردیاب تناسب اندام

دستگاه Misfit Ray می تواند خواب و میزان فعالیت کاربران را نیز ردیابی کند. این ردیاب قادر است تا فاصله راه رفتن کاربر را به طور دقیق اندازه گیری کرده و میزان کالری را که در این مدت زوب شده را مشخص کند. کاربران می توانند در زمان دوچرخه سواری، شنا، یوگا و رقص از دستگاه Misfit Ray ردیاب تناسب اندام استفاده کرده و میزان کالری ها و چربی های ذوب شده بدن را اندازه گیری کنند. این دستگاه هیچ عارضه ای برای ضربان قلب، استرس ندارد و حتی نمی تواند موقعیت ها را ردیابی و در اختیار دیگران گذارد. یکی دیگر از امکانات دستگاه Misfit Ray، زنگ بیداری برای صبح است که به صورت ارتعاش هوشمند عمل می کند و دارای قابلیت شارژ نیز هست.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها