منو

بلوتوث آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشکل دارد

به گزارش ای ماسیس :

براساس چندین و چند گزارش به نظر می‌رسد برخی از آیفون‌های ۷ و آیفون‌های ۷ پلاس مشکل بلوتوث دارند. این مشکل در زمان اتصال گوشی به خودرو اتفاق می‌افتد.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: شرکت اپل جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون را در مدل جدیدش آیفون ۷ حذف کرده است. حذف این بخش یکی از امکانات اتصالی در این گوشی را حذف کرده. حال به جای استفاده از جک یا باید از درگاه لایتنینگ بهره بگیرید یا از تبدیل‌هایی استفاده کنید که می‌توانند کاری کنند درگاه لایتنینگ برای هدفون‌های دیگر هم قابل استفاده شوند. اما یکی دیگر از شیوه‌های گوش دادن به موسیقی در آیفون‌ ۷ استفاده از بلوتوث است. با این حال به نظر می‌رسد اتصال بلوتوث خودش یکی از مشکلات آیفون ۷ است.
بلوتوث آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشکل دارد

براساس چندین و چند گزارش به نظر می‌رسد برخی از آیفون‌های ۷ و آیفون‌های ۷ پلاس مشکل بلوتوث دارند. این مشکل در زمان اتصال گوشی به خودرو اتفاق می‌افتد. تا الان به نظر می‌رسد بیشتر کسانی که این مشکل را گزارش کرده‌اند صاحبان خودرو BMW باشند با این حال تعدادی از مشکلات هم مربوط به خودروهای هیوندای و کیا بوده است.

یکی از صاحبان آیفون ۷ پلاس گزارش کرده است گوشی‌اش با iOS 10.0.2 بیش از چندثانیه در ماشین‌اش که یکBMW سری ۴ است موسیقی پخش نمی‌کند. او به بررسی این موضوع پرداخته و متوجه شده سایر صاحبان خودروهای BMW هم این مشکل را دارند.

شرکت BMW هم به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کرده متوجه نگرانی مشتریانش هست و در حال مذاکره با اپل و حل این مشکل است.

ظاهرا اپل پیش از این گفته بود با بروزرسانی جدید iOS چنین مشکلاتی وجود نخواهند داشت اما براساس آخرین اخبار این مشکل هنوز در نسخه بتای iOS 10.1 هم وجود دارد.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها