منو

بهترین بازی‌های اندروید

با وجود گوشی های هوشمندی که قابلیت نصب هر نوع اپلیکیشنی را دارند، هر روز شاهد ورود برنامه های جدید هستیم. بازی‌های اندروید از جمله آنها هستند که طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده اند. برخی چنان به این نوع بازی ها علاقه پیدا کرده اند که هر روز منتظر ورود بازی های جدیدتر هستند. در زیر به برخی از جدیدترین بازی‌های اندروید می پردازیم.

  • کلش رویال Clash Royale

بازی آنلاین رویال ماه به عنوان یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های اندروید از محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردار است. این بازی اوایل سال ۲۰۱۶ وارد بازار شده که میزان دانلود آن به ۱۰ میلیون رسیده است. گیم‌پلی این بازی شباهت زیادی به بازی Hearthstone دارد که به شکل جمع آوری کارت است و با کارتهای منتخب باید رقیب را شکست دارد.

بازی های اندرویدی

  • مونوپولی Monopoly

بازی آنلاین مونوپولی شبیه بازی تخته ای و یک پیاده سازی کامل از بازی است. در این این بازی تمامی قواعد یک مونوپولی دنبال می شود. در این بازی شانس و اقبال که کاملا هم باید به صورت رندوم طراحی شود، برای بازی مشکلات زیادی را ایجاد می کند.  البته نصب این بازی بر روی سیستم عامل ها اسمارت فون های اندرویدی و ویندوز فونی نیز با مشکل مواجه می شود زیرا برای صفحه نمایش ها چارچوبی در نظر گرفته نشده و سیستم Auto Sync هم برای آن تعریف نشده است.

  • بازی آنلاین Sniper Shooter

بازی موبایل Sniper Shooter نیز یکی دیگر از بازی های مفرح آنلاین است که در عین اینکه بازی مهیج و درگیرکننده است، می تواند شادی افرین و مفرح نیز باشد. در ابتدای بازیSniper Shoote، هر بار به کاربر ویژگی های فیزیکی و گاها اخلاقی هدف گفته و نکات ریز و جالب، شوخی های جالبی هم در حین بازی به کاربر گنجانده می شود.

  • بازی آنلاین Draw Something

اپلیکیشن بازی draw something نیز در عین سادگی طرفداران زیادی در میان کاربران اینترنتی دارد. این بازی نیاز به مهارت نقاشی کشیدن و همچنین پیش بینی خوب دارد. در بازی draw something  چند صد کلمه قرار دارد که می توان آن ها را رسم کرد و اطرافیان دوستا نقاشی را قبل از تکمیل حدس بزنند. این بازی اگر چه هیجان زیادی ندارد اما به عنوان یک سرگرمی و کار هنری فوق العاده محسوب می شود.

 

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها