منو

بهترین تلفن های در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵

مطمئنا تلفن های ارزان قیمت آنهایی هستند که هم کیفیت بالایی داشته باشند و هم از نظر مالی مقرون به صرفه و ارزان قیمت باشند. گوشی های هوشمند در ابتدای ورود به بازار با قیمت بالایی به فروش می رسیدند که با ورود هر چه بیشتر گوشی، شاهد افت قیمت نیز بودیم. برای مثال گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی قیمت بالاتری در زمان نخست ورود به بازار داشتند. اما با انتشار نسخه های بیشترُ از قیمت آنها نیز به شدت کاسته شد.

در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نیز برخی از گوشی با برچسب بهتری وارد بازار شدند. از جمله می توان به گوشی LG G3 اشاره کرد که دارای صفحه نمایش فول اچ دی است. همچنین گوشی Xperia Z5 به حق و انصاف توانست مشتریان خود را راضی نگهدارد. به طور کلی در زیر به بررسی تلفن های برتر می پردازیم.

گوشی های هوشمند

  • نوکیا Lumia 930

گوشی نوکیا Lumia 930 با قیمت ۴۳۵ دلار در سال ۲۰۱۴ به فروش رسید. این گوشی با طراحی نیمه فلزی و سخت افزارهای مناسب به عنوان یک گوشی خوب در زمان خود محسوب می شود. البته صفحه نمایش گوشی و دوربین آن فاقد ویژگی های اضافه و ذخیره سازی قابل ارتقاست.

  • اپل آیفون ۶

گوشی اپل آیفون ۶ دارای که دارای صفحه نمایش ۵،۵ اینچی است که البته نسخه قدیمی تر اپل پلاس ۶ محسوب می شود و برای کسانی که از ویدئو یا بازی های آنلاین استفاده می کنند، گوشی مناسبی به نظر می رسد. این گوشی دارای حافظه ۶۴ GB است و قیمت آن نیز با توجه به میزان خدماتش مناسب به نظر می رسد.

  • گوشی Huawei Ascend P7

گوشی Huawei Ascend P7 از نظر میزان قیمت به عنوان گل سرسبد گوشی های سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ محسوب می شود که دارای سخت افزارهای مناسب بوده و دوربین آن نیز از ویژگی های منحصر به فرد آن است.

  • گوشی وان پلاس

گوشی های هوشمند وان پلاس از جمله گوشی هایی هستند که ذخیره سازی آنها قابلیت ارتقا دارد و صفحه نمایش آنها نیز راضی کننده است. این گوشی شگفت انگیز است و از نظر قیمت نیز در ردیف گوشی های هوشمند متوسط محسوب می شود.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها