بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس ۲۰۱۶

به گزارش ای ماسیس :

هر ساله عده زیادی از کاربران ایرانی نیز به خرید لایسنس های اصلی روی آورده و امنیت سیستم های خود را به کمک این نرم افزارها تامین می کنند؛ اما کدام آنتی ویروس بهتر از سایرین است؟

مجله سخت افزار: انتخاب نرم افزارهای آنتی ویروس همیشه یکی از دشوارترین کارها برای کاربران رایانه ها به حساب می آید. با وجود اینکه عده ای از کاربران ترجیح می دهند از هیچ نرم افزار آنتی ویروسی بر روی رایانه خود استفاده نکنند، هر ساله عده زیادی از کاربران ایرانی نیز به خرید لایسنس های اصلی روی آورده و امنیت سیستم های خود را به کمک این نرم افزارها تامین می کنند. اما کدام آنتی ویروس بهتر از سایرین است؟
بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس سال 2016 مطلب ویژه
یکی از مشکلات در انتخاب بهترین آنتی ویروس ها، پارامترهای مختلفی است که می بایست در نظر گرفته شوند. علاوه بر این، مراجع مختلف آزمایش و گزارش نتایج نیز باعث بروز تفاوت هایی در رده بندی ها می شوند. برای مثال دو موسسه AV Comparative و AV Test هر یک بعضی از نرم افزارهای آنتی ویروس را در فهرست خود برای مقایسه قرار نمی دهند و همین مورد کار را دشوار می کند.
با این حال با بررسی جامع آخرین نتایج منتشر شده توسط این وب سایت ها می توان به یک جمع بندی قابل قبول رسید. در نتیجه بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس در سال ۲۰۱۶ به صورت زیر طبقه بندی خواهند شد:
رده اول

Bitdefender Internet Security 2016

Kaspersky Lab Internet Security 2017

Trend Micro Internet Security 2016

این سه نرم افزار در همه گزارشات منتشر شده در تمامی وب سایت ها و موسسات آماری جزو سه آنتی ویروس برتر شناخته شده اند و در نتیجه همگی در رده اول فهرست ما قرار می گیرند.

رده دوم

Avira Antivirus Pro 2016

Symantec Internet Security 2016

محصولات سایمانتک همیشه جزو محبوب ترین آنتی ویروس ها و نرم افزارهای امنیت اینترنت در بین کاربران ایرانی بوده اند و آویرا نیز در سال های اخیر همواره عملکرد مثبت و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است.

رده سوم

AVG Internet Security 2016

Quick Heal Total Security

رده چهارم

Intel Security McAfee Internet Security 2016

ESET Smart Security 2016

BullGuard Internet Security 16لینک منبع

سارا

یک شیعه ایرانی، کارشناس نرم‌افزار، مدرس آموزشهای کامپیوتری، علاقه مند به نرم افزارهای آزاد/ متن باز

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *