منو

تسلا، پرفروش‌ترین خودروی سدان لوکس آمریکا

به گزارش ای ماسیس :

فروش خودروی سدان الکتریکی تسلا مدل S شرکت تسلا موتورز در فصل سوم سال میلادی جاری نسبت به سال قبل ۵۹ درصد افزایش داشته است و این شرکت موفق شده در این بازه زمانی ۹۱۵۶ خودرو بفروشد.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: فروش خودروی سدان الکتریکی تسلا مدل S شرکت تسلا موتورز در فصل سوم سال میلادی جاری نسبت به سال قبل ۵۹ درصد افزایش داشته است و این شرکت موفق شده در این بازه زمانی ۹۱۵۶ خودرو بفروشد.
تسلا مدل S پرفروش‌ترین خودروی سدان لوکس آمریکا است
در واقع این افزایش از آنچه پیش‌بینی شده بود هم ۵ درصد بیشتر است. خبرگزاری بلومبرگ که ارقام فروش این شرکت را در ایالات متحده آمریکا منتشر کرده است می‌گوید خودروی مدل S پرفروش‌ترین خودروی سدان لوکس ایالات متحده آمریکا در فصل سوم سال میلادی بوده است.

براساس آنچه شرکت تسلا اعلام کرده است، این شرکت در فصل مذکور، ۵۴۲۸ خودروی مدل X هم فروخته است.

باید به این نکته اشاره کرد که تعداد مدل S های فروش رفته تقریبا دو برابر خودروهای سدان لوکس Mercedes-Benz S-Class بوده که رتبه دوم فروش خودروهای سدان لوکس را به خود اختصاص داده است. در واقع مدل S موفق شده به تنهایی یک سوم فروش خودروهای سدان لوکس ایالات متحده آمریکا را در فصل سوم سال میلادی در اختیار خود داشته است.

این اتفاق برای شرکت تسلا بسیار مهم است و می‌تواند سرمایه‌گذاران منتقد را متقاعد کند که این شرکت در مسیر درستی قرار دارد. برخی از سرمایه‌گذاران انتقادهایی درباره خرج‌های زیاد این شرکت داشته‌اند بویژه پس از اینکه تسلا آماده خرید شرکت تامین کننده انرژی خورشیدی SolarCity شده است.لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها