منو

تصاویر جدید از گوشی پیکسل XL گوگل

به گزارش ای ماسیس :

با نزدیک شدن به تاریخ ۴ اکتبر، تصاویر و شایعات گوشی های پیکسل گوگل بیشتر و بیشتر می شوند. آخرین شایعه توسط حساب توییتری OnLeaks@ منتشر شده که تصاویر سه بعدی و ۳۶۰ درجه مدل پیکسل XL گوگل را منتشر کرده است.

وب سایت تک شات: با نزدیک شدن به تاریخ ۴ اکتبر، تصاویر و شایعات گوشی های پیکسل گوگل بیشتر و بیشتر می شوند. آخرین شایعه توسط حساب توییتری OnLeaks@ منتشر شده که تصاویر سه بعدی و ۳۶۰ درجه مدل پیکسل XL گوگل را منتشر کرده است.

رندرهای سه بعدی توسط CAD ساخته شده اند و این یعنی تمامی ابعاد این گوشی از همه زوایا واقعی و دقیق است اما در هر حال این تصاویر نیز واقعی و تایید شده نیستند. طبق اطلاعات منتشر شده توسط این حساب توییتری، ابعاد پیکسل XL معادل ۱۵۴.۷۲ در ۷۵.۷۴ در ۷.۳ میلی متر است و ظاهراً این گوشی از ضخامت بیشتری در قسمت بالای بدنه دارد که معادل ۸.۵ میلی متر است.

تصاویر سه بعدی جدیدی از گوشی پیکسل XL گوگل پیش از مراسم 4 اکتبر منتشر شد

گوگل پیکسل XL با سایز صفحه نمایش ۵.۵ اینچی، بزرگتر از مدل پیکسل با سایز ۵ اینچ است. طبق این تصاویر به نظر می رسد که قاب پشتی از جنس شیشه ساخته شده که دوربین پشتی و اسکنر اثر انگشت را نیز پوشانده است. همچنین یک فریم فلزی با لبه های شیب دار در بدنه دستگاه به چشم می خورد. در پایین بدنه نیز شاهد اسپیکرهای استریوهستیم و علاوه بر دکمه های تنظیم صدا و دکمه پاور، یک پورت USB نوع C نیز در کنار بدنه تعبیه شده است.

طبق شایعات پیشین، قیمت ۶۵۰ دلار برای مدل پیکسل XL تعیین شده است. هر دو اسمارت فون پیکسلی گوگل در روز سه شنبه هفته آینده رونمایی خواهند شد.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها