منو

تصویر از گوشی جدید شرکت کداک

به گزارش ای ماسیس :

کداک یک برند معتبر در حوزه عکاسی است بنابراین وقتی سال گذشته خبری درباره تولید یک گوشی هوشمند توسط این شرکت شنیدیم حسابی هیجان زده شدیم. اما ورود گوشی Kodak IM5 به بازار چندان موفقیت‌آمیز نبود و این گوشی حتی از سایت رسمی این شرکت هم حذف شده است.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: کداک یک برند معتبر در حوزه عکاسی است بنابراین وقتی سال گذشته خبری درباره تولید یک گوشی هوشمند توسط این شرکت شنیدیم حسابی هیجان زده شدیم. اما ورود گوشی Kodak IM5 به بازار چندان موفقیت‌آمیز نبود و این گوشی حتی از سایت رسمی این شرکت هم حذف شده است.
تصویر گوشی جدید شرکت کداک که ۲۹ مهر معرفی می‌شود را ببینید

حال قرار است در روز پنجشنبه ۲۹ مهر یک گوشی جدید از این شرکت معرفی شود. عکس تبلیغاتی‌ای که از این گوشی منتشر شده آن را با لبه‌های فلزی و یک دکمه نشان می‌دهد که لوگوی معروف کداک هم بر آن قرار دارد. البته به جز این موارد چیز بیشتری در این عکس برای دیدن نیست.

تصویر گوشی جدید شرکت کداک که ۲۹ مهر معرفی می‌شود را ببینید

مدل قبلی گوشی‌های کداک یعنی IM5 یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با دریچه دیافراگم f/2.0 داشت. با توجه به آنکه حوزه فعالیت اصلی کداک در زمینه عکاسی است خیلی‌ها انتظار داشتند و دارند این شرکت تمرکز خود را بر روی ساخت و توسعه دوربین‌های گوشی‌هایش قرار دهد. باید دید گوشی جدید این شرکت چه دوربینی دارد و کداک به این دوربین چه ویژگی‌های خاصی داده است؟لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها