generic cialis منو

تلاش لیبرمن برای ائتلاف با آفریقا علیه ایران

Lyrica without a doctor prescription
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد که تل‌آویو بتواند با تشکیل یک ائتلاف با کشورهای آفریقایی، ایران را به سوی انزوا بکشاند.

Xanax خبرگزاری فارس: «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در یک سفر آفریقایی به «تانزانیا»، «زامبیا» و «روآندا» سفر کرده بود، در پایان این سفر ابراز امیدواری کرد که با تشکیل ائتلاف با کشورهای آفریقایی، بتواند ایران را منزوی کند.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در این خصوص گزارش کرد، لیبرمن در پایان سفر خود به آفریقا گفت: «اسرائیل آنچه را که آفریقا در زمینه کشاورزی، دارو و دفاعی نیاز دارد، در اختیار دارد. هر ائتلافی را با کشوری در اینجا (آفریقا) شکل دهیم، ایران را به حاشیه سوق می دهیم و منزوی می‌کنیم».

مقامات رژیم صهیونیستی به طرق مختلف تلاش دارند که با لابی‌گری در کشورهای مختلف، به مقابله با ایران بپردازند Prandin.

این اولین بار نیست که وزیر جنگ فعلی رژیم صهیونیستی با هدف مقابله با ایران به آفریقا سفر می‌کند. پیشتر در سال ۲۰۰۹ نیز، آن هنگام که به عنوان وزیر خارجه رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کرد، برای مقابله با نفوذ ایران به آفریقا سفر کرده بود modafinilo.

در آن سفر، لیبرمن در دیدار با رهبران آفریقایی در ارتباط با نگرانی‌های تل‌آویو از افزایش نفوذ ایران در آفریقا گفت‌وگو کرده بود http://levitrabcx.com.

منبع http://eblanpharmacy.com/243.html

http://prednisonevsd.com/ دسته بندی ها: تکنولوووژی