منو

تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینید

به گزارش ای ماسیس :

شرکت پاناسونیک چند وقت پیش بود که نمونه‌ی اولیه‌ی یک تلویزیون «شفاف» (Transparent) را نشان داد. تلویزیونی که در زمان خاموشی می‌توان اجسام پشت آن را دید.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت پاناسونیک چند وقت پیش بود که نمونه‌ی اولیه‌ی یک تلویزیون «شفاف» (Transparent) را نشان داد. تلویزیونی که در زمان خاموشی می‌توان اجسام پشت آن را دید.
تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینید
در واقع این محصول وقتی که خاموش است، نامرئی می‌شود. ساختن چنین محصولی روی زیبایی خانه و صرفه جویی در فضا تاثیر زیاد می‌گذارد و باعث می‌شود که بتوان از فضای پشت تلویزیون هم استفاده کرد. حالا پاناسونیک بار دیگر این تلویزیون را با چند قابلیت جدید نشان داد.

تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینید

این تلویزیون در مقایسه با مدل‌های قبلی بیشتر شفاف شده و به خوبی می‌توان اجسام پشت آن را مشاهده کرد. از یک صفحه نمایش OLED روی آن استفاده شده است. پاناسونیک کاری کرده که این تلویزیون در زمان روشن بودن همانند یک تلویزیون معمولی باشد و کیفیت بالایی را نشان دهد. زمانی که این تلویزیون را خاموش می‌کنید هم محیط پشت آن نشان داده می‌شود و انگار نه انگار که تلویزیونی در این قسمت قرار گرفته است. از این محصول می‌توان برای فروشگاه‌های مختلف استفاده کرد.

تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینید

شاید این ایده‌ی پاناسونیک تبدیل به آینده‌ی تلویزیون‌ها شود. در حال حاضر چنین تلویزیونی می‌تواند مصارف تجاری بسیار زیادی داشته باشد. به‌طور مثال خود پاناسونیک این تلویزیون را روی در یخچال هم قرار داده تا در زمانی که تلویزیون خاموش است بتوان داخل یخچال را دید.

تلویزیون نامرئی پاناسونیک را ببینیدلینک منبع

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها