منو

توانایی های قهوه جوش هوشمند

توانایی های قهوه جوش هوشمند

این روزها شاهد هوشمند شدن تمامی وسایل و ابزارهای خانه هستیم. بطوری که قهوه جوش نیز از قافله هوشمندسازی عقب نمانده است. به نظر می رد دم کردن یک قهوه با قهوه جوش هوشمند کار بسیار راحتی باشد. بدون هیچ دردسری در زمان کوتاهی می توان قهوه را آماده و صرف کرد.

دستگاه قهوه جوش هوشمند در چهار رنگ قرمز، سیاه، سفید و بژ ساخته می شود که همه آنها درون یک جعبه قابل حمل قرار می گیرند. بنابراین می توان آنها را با خود نیز به مسافرت برد. برای این قهوه جوش ها ۱۲ فنجان آب کافی است. درون آنها یک سنسور آب قرار می گیرد که میزان آب را مشخص می کند.

قهوه جوش هوشمند.jpg1

دستگاه قهوه جوش هوشمند با گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید و IOS می باشند، سازگار است و می توان بواسطه این گوشی ها، آن را کنترل و تنظیم کرد. زمانی که کاربر در خارج از منزل باشد و بخواهد به محض ورود به منزل قهوه او حاضر باشد، می تواند از طریق گوشی همراه خود قهوه جوش هوشمند را تنظیم کند و در وقت تنظیم شده وارد منزل شود و قهوه خود را میل نماید.

زمانی که قهوه جوش هوشمند در کشور فرانسه عرضه شد، با استقبال زیادی از سوی مصرف کنندگان همراه گردید. این قهوه جوش به کاربران اجازه می شود تا میزان صاف بودن یا درشت بودن دانه های قهوه را خود انتخاب کند. در صورتی که تمایل داشته باشند دانه ها درون فنجان قهوه حل شود، از طریق این قهوه جوش امکان پذیر است.

همچنین این قهوه جوش به کاربران اجازه می دهد تا آن را تنظیم کنند که امکان دم کردن قهوه را بصورت خودکار فراهم می کند. دستگاه قهوه جوش هوشمند در سه سطح قوی، متوسط ​​و ضعیف عمل می کند که این سه سطح بیانگر زمان آماده کردن قهوه است. علاوه براین توانایی گرم نگه داشتن قهوه تا مدت ۴۰ دقیقه یکی دیگر از مزایای قهوه جوش هوشمند است.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها