توقف فروش نوت ۷ توسط اپراتورهای موبایل آمریکا

به گزارش ای ماسیس :

منفجر شدن مدل‌های جایگزین و به ظاهر سالم گلکسی نوت ۷ باعث شد که اپراتورهای موبایل آمریکا از فروش این محصول خودداری کنند. براساس اطلاعات منتشر شده AT&T، Verizon و T-Mobile از جمله اپراتورهایی هستند که دست به چنین کاری زده‌اند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: منفجر شدن مدل‌های جایگزین و به ظاهر سالم گلکسی نوت ۷ باعث شد که اپراتورهای موبایل آمریکا از فروش این محصول خودداری کنند. براساس اطلاعات منتشر شده AT&T، Verizon و T-Mobile از جمله اپراتورهایی هستند که دست به چنین کاری زده‌اند.

اپراتورهای موبایل آمریکا فروش گلکسی نوت ۷ را متوقف کردند

شرکت AT&T یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای موبایل آمریکا به حساب می‌آید که مدل‌های اولیه‌ی گلکسی نوت ۷ را با مدل‌های سالم تعویض کرد و پس از منفجر شدن مدل‌های جدید دیگر آن‌ها را نمی‌فروشد. این اپراتور هنوز اعلام نکرده که از چه زمانی فروش گلکسی نوت ۷ را از سر می‌گیرد؛ اما سامسونگ گفته بود که همچنان روی مشکل انفجارهای گوشی جدیدش تحقیق می‌کند.

در ادامه‌ مشخص شده که اپراتور Verizon هم از فروش گلکسی نوت ۷ خودراری کرده است.‌ این شرکت در بیانیه‌ی خودش گفته:” سامسونگ روی امنیت محصولاتش کار می‌کند. همزمان با ادامه‌ی تحقیقات این شرکت تا برطرف شدن مشکل، ما از فروش نوت ۷ خوداری می‌کنیم. افرادی هم از ما این گوشی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند آن را با محصولات دیگر تعویض کنند.”

تا این لحظه مشخص شده که ۵ عدد از مدل‌های سالم گلکسی نوت ۷ منفجر شده‌اند و همین موضوع باعث شده که اپراتورهای موبایل در آمریکا و حتی کشورهای مختلف فروش این محصول را متوقف کنند. حالا باید ببینیم که مشکل این تلفن همراه هوشمند چه زمانی برطرف می‌شود.لینک منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *