منو

جدیدترین تکنولوژی های گجت ها

گجت ها یکی از جدیدترین اختراعات محسوب می شوند که به منظور ساده سازی امور روزانه ساخته شده اند. برای مثال اپلیکیشن هایی که به امور بانکی مرتبط هستند، نوعی گجت محسوب می شوند که برای صرفه جویی در زمان مشتریان بانک ها طراحی شده اند. به طور کلی گجت ها با استقبال زیادی از سوی کاربران اینترنتی مواجه شده اند.

همین امر بسیاری از طراحان و برنامه نویسان را برای ساخت گجت های جدیدتر ترغیب کرده است. اما زمانی که از گجت صحبت می شود، تنها به اپلیکیشن ها محدود نمی شود و می تواند هر آنچه را که با اینترنت و دستگاه های رایانه ای مرتبط است را نیز در بربگیرد. در زیر به برخی از جدیدترین گجت ها می پردازیم.

  • کیبوردهای بلوتوثی

کیبوردهای بلوتوثی یا Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard نیز یکی از تکنولوژی های گجت ها هستند که قابلیت اتصال به چندین دستگاه را به صورت همزمان دارد. این اتصال از طریق بلوتوث انجام می شود. بولتوث های بلوتوثی به منظور استفاده همزمان سه دستگاه با همدیگر و بدون در نظر گرفتن پلت فرم محاسباتی ساخته شده که با یک اشاره ساده به کلیدهای آن، می توان به آسانی شماره گیری کرد و یا به یک پیام بر روی گوشی هوشمند پاسخ داد.

  • هارد دیسک G-Drive ev SSD 

هارد دیسک G-Drive  ev SSD، سرعت دستگاه را افزایش می دهد. از طریق این نوع هارد می توان سرعت دستگاه را تا ۴۰۰MB / s  افزایش داد. این نوع هارد ۵۱۲  گیگابایت حافظه داخلی دارد و با سیستم عامل مک ۱۰.۶ ، ویندوز ۷ و ۸ و ویستا نیز سازگار می باشد.

تکنولوژی های گجت ها

  • صفحه کلید logitech Type-S

logitech Type-S نوعی صفحه کلید سبک و باریک است که دستگاه را در مقابل ضربه های تصادفی، خش و لکه محافظت می کند. این نوع صفحه کلید بلوتوثی است و تایپ آن سریع و راحت انجام می شود. همچنین صفحه کلید logitech Type-S دارای ویژگی روشن / خاموش کردن خودکار می باشد.

  • خودکار هوشمند Livescribe

خودکار هوشمند Livescribe می تواند یادداشت ها را ضبط صدا کند. این کار به نویسنده کمک می کند تا پس از ضبط کردن صدا را عقب و جلو کرده و ایرادات تایپی را برطرف کند. از طریق این خودکار می توان نوشته ها و یادداشت ها را به راحتی در کامپیوتر شخصی ذخیره و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. همچنین می توان یک micro-USB را به خودکار متصل و آن را شارژ کرد.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها