منو

جعبه‌گشایی آیفون ۷ سیاه براق

به گزارش ای ماسیس :

مثل تمام رنگ‌های جدیدی که اپل برای دستگاه‌های‌اش معرفی می‌کند، دو رنگ جدید «سیاه» و «مشکی براق» آیفون ۷ هم طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: مثل تمام رنگ‌های جدیدی که اپل برای دستگاه‌های‌اش معرفی می‌کند، دو رنگ جدید «سیاه» و «مشکی براق» آیفون ۷ هم طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. اپل هم خودش روی رنگ سیاه براق تمرکز کرده است، طوری که تمام عکس‌های سایت اپل را این مدل جدید از آیفون ۷ پر کرده است. این رنگ آن‌قدر محبوب شده که حتی ارسال پیش‌خریدهای سیاه براق آیفون ۷ تا چند ماه به عقب افتاده است.
جعبه‌گشایی آیفون ۷ سیاه براق
خود اپل هم که می‌دانست قرار است رنگ سیاه براق طرفداران زیادی پیدا کند، تصمیم گرفته تا این رنگ را در مدل‌های ارزان‌تر، یعنی کمتر از ظرفیت ۳۲ گیگابایت عرضه نکند. مدل سیاه مات هم کم طرفدار ندارد؛ البته مدیرعامل شرکت T-Mobile، یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای دنیا، به تازگی گفت که احتمالا مردم به این دلیل به رنگ سیاه مات روی آورده‌اند که تقاضا برای مدل براق زیاد شده است و اپل توانایی پاسخگویی به این تقاضای زیاد را نخواهد داشت.

با تمام این اوصاف، اگر می‌خواهید بدانید که در جعبه‌ی آیفون ۷ چه می‌گذرد، می‌توانید در ادامه نگاهی به ویدیوی جعبه-گشایی مدل سیاه براق این گوشی بیاندازید. همانطور که از این ویدیو پیداست، اپل به همراه گوشی، یک هدفون توگوشی لایتنینگ و یک تبدیل لایتنینگ به جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا هم قرار داده است.

امیدوار بودیم اپل شارژر یا هدفون مدل‌های سیاه را، همرنگ خود گوشی بسازد، که متاسفانه چنین اتفاقی نیافتاده است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
جعبه‌گشایی آیفون ۷ سیاه براقلینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها