خبر خوب برای آن ها که نوت ۷ معیوب دارند

به گزارش ای ماسیس :

یک خبر خوشحال کننده برای آن‌ دسته از کاربران که قصد دارند گوشی‌های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: یک خبر خوشحال کننده برای آن‌ دسته از کاربران که قصد دارند گوشی‌های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.
۵۰۰ هزار گلکسی نوت ۷ سالم آماده عرضه؛ واکنش مخاطبان چگونه خواهد بود؟
یکی از مشکلات سامسونگ در پیش‌برد این فرایند این بود که برای حمل و نقل گوشی‌های معیوب با موانعی مواجه شده بود چون سرویس‌هایی که خدمات هوایی عرضه می‌کنند حمل و نقل این مدل‌های معیوب که خطر آتش گرفتن داشتند را نمی‌پذیرفتند اما ظاهرا بلاخره گوشی‌های معیوب منتقل شده و گوشی‌های جدید و سالم از روز گذشته آماده عرضه شده‌اند.

حال با رسیدن گوشی‌های جدید کسانی که گوشی‌های معیوب داشتند می‌توانند گوشی‌های گلکسی‌ نوت ۷ سالم دریافت کنند که احتمالا باتری آن‌ها نقصی ندارد و بلاخره می‌توانند از این فبلت با خیال راحت استفاده کنند.

سامسونگ پیش از شروع آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ با تمام توان برای این گوشی تبلیغ کرده بود و مخاطبان هم از این مدل جدید استقبال قابل توجهی به عمل آوردند. طبق گزارش‌ها پیش از اعلام فراخوان جمع‌آوری نوت ۷ فقط در ایالات متحده آمریکا حدود یک میلیون دستگاه از این مدل خریداری شده بودند.

باید دید با عرضه گوشی‌های نوت ۷ جدید که ادعا می‌شود مشکل پیشین را ندارند اقبال مخاطبان به این گوشی چگونه خواهد بود.لینک منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *