منو

خبر خوب برای آن ها که نوت ۷ معیوب دارند

به گزارش ای ماسیس :

یک خبر خوشحال کننده برای آن‌ دسته از کاربران که قصد دارند گوشی‌های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: یک خبر خوشحال کننده برای آن‌ دسته از کاربران که قصد دارند گوشی‌های گلکسی نوت ۷ خود را که در معرض خطر قرار دارد تعویض کنند، منتشر شده است. سامسونگ ۵۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۷ امن به ایالات متحده آمریکا ارسال کرده است.
۵۰۰ هزار گلکسی نوت ۷ سالم آماده عرضه؛ واکنش مخاطبان چگونه خواهد بود؟
یکی از مشکلات سامسونگ در پیش‌برد این فرایند این بود که برای حمل و نقل گوشی‌های معیوب با موانعی مواجه شده بود چون سرویس‌هایی که خدمات هوایی عرضه می‌کنند حمل و نقل این مدل‌های معیوب که خطر آتش گرفتن داشتند را نمی‌پذیرفتند اما ظاهرا بلاخره گوشی‌های معیوب منتقل شده و گوشی‌های جدید و سالم از روز گذشته آماده عرضه شده‌اند.

حال با رسیدن گوشی‌های جدید کسانی که گوشی‌های معیوب داشتند می‌توانند گوشی‌های گلکسی‌ نوت ۷ سالم دریافت کنند که احتمالا باتری آن‌ها نقصی ندارد و بلاخره می‌توانند از این فبلت با خیال راحت استفاده کنند.

سامسونگ پیش از شروع آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ با تمام توان برای این گوشی تبلیغ کرده بود و مخاطبان هم از این مدل جدید استقبال قابل توجهی به عمل آوردند. طبق گزارش‌ها پیش از اعلام فراخوان جمع‌آوری نوت ۷ فقط در ایالات متحده آمریکا حدود یک میلیون دستگاه از این مدل خریداری شده بودند.

باید دید با عرضه گوشی‌های نوت ۷ جدید که ادعا می‌شود مشکل پیشین را ندارند اقبال مخاطبان به این گوشی چگونه خواهد بود.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها